Reddit’in onu neden işe aldığına dair bakış açıları duymak istiyorum.

Adını Google’da aradığınızda göreceğiniz ilk şey onun keyifsiz geçmişiyle ilgili hikayeler olacaktır. İsmi bu derneklere sahip olmasaydı, en alt düzeydeki eski bir politikacının adından başka bir şey olamazdı. Kimse onu duymazdı. Adı sadece pedofili ile ilişkisi nedeniyle biliniyor.

Milyonlarca reddit kullanıcısı arasından neden onu seçtiler? Hangi kimlik bilgilerine sahipti? Belki de pedofili ile olan bağlantılarını olumlu bir kimlik belgesi olarak gördükleri için mi çalışıyordu?

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” [DISCUSSION] Reddit neden Aimee Challenor’u yönetici olarak işe aldı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 483

2. Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 25-03-2021 16:07:56

3. Samsun dan kimler var. [DISCUSSION] Reddit neden Aimee Challenor’u yönetici olarak işe aldı? . Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 130

4. Manisa merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 30-03-2021 09:37:53

5. Bu konu : ” [DISCUSSION] Reddit neden Aimee Challenor’u yönetici olarak işe aldı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 102

6. Bu konu : ” [DISCUSSION] Reddit neden Aimee Challenor’u yönetici olarak işe aldı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 398

7. Düzce merkezden ben memo. Selam siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 12-04-2021 08:13:52

8. Selam web siten ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” [DISCUSSION] Reddit neden Aimee Challenor’u yönetici olarak işe aldı? ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 125

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link