Tictac UFO’nun piyasaya sürülmesiyle su altı uzaylı uygarlığı teorisini ve Okyanusun çevresinde veya yakınında dönen diğer birçok uzaylı vakasıyla gerçekten çok seviyorum, bunu gerçekten ilginç buluyorum.
belki Atlantis su altında değildi, belki her zaman oradaydı. Ayrıca ilk uygarlığın deniz altında gelişip Biz günümüz insanını yaratma ihtimali nedir?
İlgili teorilerinizi ve hatta yorumlarda bunun nasıl mümkün olmadığını tartışmaktan çekinmeyin.

Author

32 Comments

1. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, tebrikler

2. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gürbüz Reply

Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

4. Selam siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

6. Kütahya dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , – 295

7. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Mrb sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 230

8. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-02-2021 16:20:10

9. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 10-02-2021 17:42:52

10. Yozgat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, saolun 10-02-2021 17:43:38

11. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

12. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım

13. selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 432

15. Denizli merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-02-2021 11:48:33

16. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun

17. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 209

19. Ağrı dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 424

20. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

21. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

22. Balıkesir dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Slm sayfan inanılmaz güzel, sağolun , Emine – 396

23. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun

24. Eskişehir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden güzel, saolun 24-03-2021 06:20:26

25. Samsun dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Selam paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , ali – 168

26. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun

27. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-04-2021 07:16:52

28. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Slm siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 212

29. Bu konu : ” [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 291

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link