[Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında.

Tictac UFO’nun piyasaya sürülmesiyle su altı uzaylı uygarlığı teorisini ve Okyanusun çevresinde veya yakınında dönen diğer birçok uzaylı vakasıyla gerçekten çok seviyorum, bunu gerçekten ilginç buluyorum.
belki Atlantis su altında değildi, belki her zaman oradaydı. Ayrıca ilk uygarlığın deniz altında gelişip Biz günümüz insanını yaratma ihtimali nedir?
İlgili teorilerinizi ve hatta yorumlarda bunun nasıl mümkün olmadığını tartışmaktan çekinmeyin.

“[Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında.” üzerine 19 yorum

1. Kütahya dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , – 295

2. Konya dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Mrb sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 230

3. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-02-2021 16:20:10

4. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 10-02-2021 17:42:52

5. Gümüşhane dan kimler var. [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. . Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 432

6. Bu konu : ” [Discussion] Uzaylılar için yanlış yöne mi baktığımızı hiç merak ettiniz mi? belki gökyüzünde değiller ama okyanusun aşağısında. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 209

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link