Bugün Disney World’ün kültürü iptal etmek ve Splash Mountain yolculuğunu değiştirmek için mağlup olduğunu duydum. Brer Rabbit, Remus ve benzerlerini kaldırıyorlar ve günümüzün politik doğruluk standartlarına daha uygun hale getirmek için tüm yolculuğun temasını yeniden oluşturuyorlar.

Yeni tema “Cardi B’s Wet Ass Mountain” olacak.

Author

20 Comments

1. Ardahan merkezden ben ahmet. Selam web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 08-03-2021 05:36:35

2. Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Hatay dan kimler var. Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? . Mrb sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 87

5. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler 08-03-2021 15:41:30

6. Balıkesir dan kimler var. Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 381

7. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 16:23:11

9. Trabzon dan kimler var. Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 466

10. Mersin dan kimler var. Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? . Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 219

11. Adana dan kimler var. Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 239

12. Van merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, saolun 28-03-2021 01:14:53

13. Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım

14. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Ardahan dan kimler var. Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? . Selam sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 166

16. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Disney, Splash Mountain’ı iptal mi ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ali – 435

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link