Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında

Monsters Inc.’in adrenokromla ilgili olduğu teorisine benzer şekilde, Mandalorian’ın da benzer konuları kapsadığını düşünüyorum. İlk bölümde, bir grup ödül avcısı bir uzaylı adamı yakaladı ve vücudunu “Bezlerine bakın!” Diyerek inceliyorlardı. (Adrenal bezlerinde olduğu gibi) daha sonra nasıl genç olduğundan ve vücut parçalarını çok paraya satabileceğinden bahsetti. Baby Yoda ile olan tüm çatışma ve onu yakalamaya çalışan çeşitli insanlar, ayrıca onun üzerinde deneyler yapan ve “materyalleri çıkaran” bilim adamları, bu gündemi zorladıklarını ve yüzümüzün önüne koyduklarını açıkça gösteriyor. Biz ne düşünüyoruz?

“Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 258

2. Kayseri dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 262

3. Ağrı dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 206

4. Bu konu : ” Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 146

5. Bu konu : ” Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında ” çok güzel. Selam paylaşım valla iyi, twitter da paylaştım , ziya – 71

6. Hatay dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, saolun , ahmet – 260

7. Bu konu : ” Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında ” çok güzel. Mrb siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 312

8. Mersin dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 94

9. Şırnak dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . Mrb web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 14

10. Bu konu : ” Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 236

11. Bingöl dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . selam arkadaşlar web siten valla güzel, sağolun , ahmet – 37

12. Ankara dan kimler var. Disney’in The Mandalorian filmi Adrenokrom hakkında . Selam web siteniz valla iyi, teşekkürler , Hasan – 325

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link