Sadece Kenny Veach hakkında bir diyalog açmak istiyorum, bu konuyu canlı tutmaya çalışıyorum. Ayrıca siyasi komplolardan uzaklaşmaya ve daha çok cinayet gizemine ve kayıp şahıs davalarına geçmeye çalışıyor. Jsilverheals youtube kanalında her yerde var ama en çok algısına katılıyorum. Kennt’in zorlayıcı bir yalancı olabileceği ve M cave’nin abonelerini eğlendirmek için güzel bir hikaye olması bence makul görünüyor. İntihar numarası yapma fikri masada ama jsilverheals, düştüğü veya yerini tespit etmenin zor olduğu bir tür yarığa düşmüş olabileceği vadileri ve diğer kanyonları kontrol etmek için iyi bir nokta getiriyor. Warlikewrath, spektrumun komplo tarafında daha çok bir YouTuber, ancak teorileri beni zaman zaman çemberlere atıyor. Her türlü bilgi, düşünce ve görüşe açığız.

40 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 07-06-2021 21:18:23

2. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-06-2021 21:34:10

3. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

4. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 384

5. Aksaray dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 217

6. Antalya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, twitter da paylaştım 07-06-2021 21:34:15

7. Kırklareli dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , banu – 12

8. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 264

9. Hatay merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım 09-06-2021 12:27:30

10. Ağrı dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . Mrb siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 36

11. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . Mrb siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 438

12. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 102

14. Şanlıurfa merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-06-2021 02:02:09

15. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

16. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 10:20:24

17. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 219

18. Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

19. Çanakkale merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 04-07-2021 03:52:03

20. Afyon merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 08-07-2021 04:15:00

21. Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, teşekkürler

22. Kahramanmaraş dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 450

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 457

24. Konya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 29-07-2021 17:29:22

25. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-08-2021 02:27:05

26. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Eskişehir merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 08:49:14

28. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler 30-08-2021 23:49:13

29. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, sağolun , gaye – 174

31. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , ziya – 59

32. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 131

33. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 57

34. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

35. Bu konu : ” Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 411

36. Amasya dan kimler var. Diyaloğu Kenny Veach Aramasına yeniden açma . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 445

Write A Comment