Kategoriler
Genel

DNA testleri Rudolf Hess'in yerini hapiste bir Doppleganger ile değiştirdiğini gösteriyor …

Bu hikaye hakkında çok şey bilmiyorum ama son zamanlarda genetiğe girdim ve bana bir şey göze çarpıyordu.

Teorinin bir Y Kromozom eşleşmesi nedeniyle çürütüldüğünü okudum.

Bu bir sorundur, çünkü Y kromozomu çok fazla değişmez ve sadece popülasyonlar arasında bir dizi varyasyona sahiptir.

Hemen hemen her durumda birisini belirli bir aileye güvenilir bir şekilde bağlayamaz. Kan türüne veya göz rengine göre birisini bir aileyle eşleştirmek gibidir.

Y-Kromozomu yalnızca babadan çocuğa geçer ve baba soyunu temsil eder. Siz ve ben, bir erkek olarak aynı Y kromozomunu paylaşmış olsaydık, aynı babayı paylaştığımız anlamına gelebilir, ancak daha büyük olasılıkla aynı harika paylaştığımız harika harika harika harika harika harika harika harika harika harika harika büyük harika büyük harika harika binlerce yıl önce mirasımızın milyonda birini temsil edecek büyük büyük büyük büyük baba.

Genetik ve etrafındaki matematiği gerçekten anlıyorsanız, çok doğru olmayan ifadeler yapmak için Y kromozomu ve mitokondriyal DNA ile ilgili böyle bir genetik kötüye kullanımı olmuştur. En büyük istismar, bu ikisinin aşırı kullanılma eğiliminde olmasıdır. Nesillerden nesile daha iyi korunmuş olsalar da, sürekli genişleyen bir ağaçta sadece bir düz çizgiyi temsil ederler. İki ebeveyni, dört büyük ebeveyni var, her seferinde iki katına çıkıyor, sadece 20 nesil kötü gidiyor ve bu bir milyon insan. Biraz daha karmaşık hale gelir, çünkü bazen akrabalar her birkaç nesilde yeniden evlenirler, ancak genel olarak Y kromozomu ve mitokondriyal DNA'yı her biri sadece bir milyonda bir temsil eder ve punditlerin inandığınız gibi toplam atalarınızla konuşmayabilir. Özellikle fetihlerde olduğu gibi tüm erkekler öldürülecek, ancak kadınlar sonunda Y kromozom DNA'sının DNA'nın geri kalanına karşı orantısız temsillerine yol açacaktı. Benzer şekilde, Y kromozomunuzu en azından tam yabancılarla ve tamamen ilgisiz olarak göreceğinizden daha fazla değilse milyonlarca insanla paylaşmanız muhtemeldir.

Burada çok daha fazla şey olduğu için yan izler alıyorum. Y kromozomunun bazı varyasyonları diğerlerinden daha yaygındır. Bazıları ikiye bir tane olabilir, diğerleri yüze bir olabilir. Şüphe uyandıran söz konusu haplotipini açıklamazlar.

Benim için bu teoriyi sudan tamamen uzaklaştıran şey, bunun son zamanlarda yapıldığı ve bir kromozomunuz varsa, mutlaka dinlenecek ve kesin bir eşleşme sağlayabileceksiniz, bu yüzden neden sadece eşleşen bölüme odaklandılar? tesadüfen?

Eğer ilişkiyi kesin olarak kanıtlamak isteseydin, bunu yapabilirdin.

Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum ama bu yılın başında, görünüşe göre teorinin çürütüldüğünü iddia eden hikaye ortaya çıktı, ancak insan genetiği hakkında temel bir anlayışa sahip olan herkes, çalışmalarını, Akrabalarla ortak bulabilecekleri DNA Y kromozomuydu.

Bana göre bu aslında çok yakın kanıtlama komplo teorisi. Bu zihnimi şaşırtıyor. Nazi'nin binaya ibadet etmesini önlemek için neden bir çifte hapsetme ve hatta hapishaneyi yok etme ölçüsünde hapishanesini taklit etmek için tüm güçlüklerden geçiyoruz?

“DNA testleri Rudolf Hess'in yerini hapiste bir Doppleganger ile değiştirdiğini gösteriyor …” için 52 yanıt

Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 26-12-2019 04:16:44

Antalya merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-12-2019 05:11:01

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, saolun 20-01-2020 23:13:20

Karaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, teşekkürler 22-01-2020 01:00:09

Rize merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun 22-01-2020 01:00:21

Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-02-2020 23:49:40

Balıkesir merkezden ben gaye. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 02-02-2020 08:49:59

Eskişehir merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-02-2020 06:14:51

Tunceli merkezden ben doruk. Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-02-2020 01:35:44

Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan yeminle iyi, teraziye tıkladım 23-02-2020 15:36:12

Giresun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-02-2020 09:16:58

Çankırı merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 10-03-2020 09:36:12

Ordu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım 18-03-2020 05:10:23

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım 26-03-2020 04:50:50

Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2020 06:52:58

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-04-2020 14:16:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir