Kategoriler
Genel

DNC, Bernie'nin kazanmadığı sürece Biden'ın kaybedip kaybetmediğini umursamıyor.

Her geçen gün daha fazla fark ediyorum ki, bize ve ahlakımıza değer veriyormuş gibi davranan Trump'tan nefret ediyormuş gibi davranan DNC'den sorumlu insanlar, aynı Cumhuriyetçilerle aynı bağışçılara ve aynı partilere gidiyorlar. Her şey sadece bir gösteri, ancak sahne arkasında Bernie'den daha fazla bir kolej başkanlığından daha fazla kazanmaya devam ediyorlar ve bu yüzden Biden'ın Trump'ı yenme şansının düşük olduğunu bilmelerine rağmen umursamıyorlar. Bernie olmadığı sürece cepleri dizilir.

“DNC, Bernie'nin kazanmadığı sürece Biden'ın kaybedip kaybetmediğini umursamıyor.” için 13 yanıt

Afyon merkezden ben Emine. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-03-2020 03:28:44

Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 20-03-2020 23:36:44

Kırşehir merkezden ben Emine. Mrb sayfan inan ki güzel, facebookta paylaştım 30-03-2020 21:24:41

Tokat merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-04-2020 01:18:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir