Hepimiz “Trump ırkçı seçmenleri kandırıyordu ve bu yüzden kazandı, evet bu, sebebi bu ..”

Irkçı seçmenlerin, ayrımcı ve köle plantasyon ailesi üyeleriyle KKK partisine oy vermeye daha meyilli olacaklarını düşünüyor musunuz?

“Peki, Trump için işe yaradı” mı düşündüler?

Sadece garipliği anlamaya çalışıyorum ..

Author

106 Comments

1. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler 14-08-2020 03:24:55

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-08-2020 04:36:29

4. Uşak merkezden ben banu. Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-08-2020 05:10:28

5. Artvin merkezden ben ahmet. Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-08-2020 01:10:03

6. Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

7. Şırnak merkezden ben banu. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 18-08-2020 05:39:27

8. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb siten valla çok güzel, saolun 24-08-2020 12:58:09

9. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, teşekkürler

10. Sivas merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım 25-08-2020 09:39:19

11. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 21:36:07

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kars merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inanki iyi, şukuladım 18-09-2020 00:28:07

14. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-09-2020 23:32:17

15. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Bartın merkezden ben banu. Selam sayfanız inanılmaz iyi, saolun 02-10-2020 11:22:09

18. Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-10-2020 09:10:42

19. Bursa dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 97

20. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun

21. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun , memo – 81

22. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım

23. Düzce dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 196

24. Ağrı dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Mrb web siten harbiden güzel, saolun , ali – 366

25. Tunceli dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 458

26. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selam sayfa inan ki iyi, saolun , Gürbüz – 331

27. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sağolun 23-11-2020 22:42:38

28. Malatya merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 02-12-2020 15:29:02

29. Mersin dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 315

30. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi harbiden iyi, sağolun 04-12-2020 20:47:50

31. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 192

32. Sakarya dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selamlar web siten harbiden güzel, face de paylaştım , doruk – 285

33. Merhaba siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

34. Slm sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 177

36. Mersin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 08:49:41

37. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 139

38. Bingöl dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 335

39. Sivas merkezden ben memo. Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 31-12-2020 12:20:38

40. Gaziantep dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun , memo – 143

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 494

42. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ali – 453

43. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

44. Van dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 448

45. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 479

46. selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

47. Selam herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

48. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım , banu – 414

49. Selamın aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler

50. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun

51. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 05:01:29

52. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 14-02-2021 18:18:54

53. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 369

54. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

55. Ağrı merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız valla çok güzel, şukuladım 19-02-2021 21:43:48

56. Karaman dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 53

57. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-02-2021 13:59:13

58. Giresun dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım , doruk – 328

59. Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

60. Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım

61. Trabzon merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 01-03-2021 22:46:24

62. Rize dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 268

63. Niğde dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 497

64. Şırnak merkezden ben hatice. Mrb siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 10-03-2021 20:55:34

65. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun

66. Tokat dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 467

67. Kırıkkale merkezden ben memo. Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım 30-03-2021 15:56:28

68. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

69. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-04-2021 04:40:13

70. Çankırı dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, sağolun , Emine – 93

71. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 16-04-2021 10:37:26

72. Ankara dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Slm sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 264

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 289

74. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 15:14:03

75. Batman merkezden ben . Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 20:38:15

76. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

77. Konya merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-05-2021 08:00:59

78. Mrb sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

79. Muş dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım , banu – 17

80. Antalya dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım , ali – 318

81. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

82. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 381

83. Rize merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 04-06-2021 20:15:07

84. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 03:33:00

85. Adana dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Mrb sayfanız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 234

86. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

87. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, saolun 09-07-2021 05:38:20

88. Burdur dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 455

89. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi hayran edici, sağolun , memo – 206

90. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler

91. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

92. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 437

93. Şanlıurfa dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 198

94. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , banu – 418

95. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 214

96. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 71

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link