DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor?

Hepimiz “Trump ırkçı seçmenleri kandırıyordu ve bu yüzden kazandı, evet bu, sebebi bu ..”

Irkçı seçmenlerin, ayrımcı ve köle plantasyon ailesi üyeleriyle KKK partisine oy vermeye daha meyilli olacaklarını düşünüyor musunuz?

“Peki, Trump için işe yaradı” mı düşündüler?

Sadece garipliği anlamaya çalışıyorum ..

“DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor?” üzerine 65 yorum

1. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler 14-08-2020 03:24:55

2. Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-08-2020 04:36:29

3. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 21:36:07

4. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-09-2020 23:32:17

5. Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-10-2020 09:10:42

6. Bursa dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 97

7. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun , memo – 81

8. Düzce dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 196

9. Ağrı dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Mrb web siten harbiden güzel, saolun , ali – 366

10. Tunceli dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 458

11. Antalya dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selam sayfa inan ki iyi, saolun , Gürbüz – 331

12. Malatya merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 02-12-2020 15:29:02

13. Mersin dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 315

14. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 192

15. Sakarya dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selamlar web siten harbiden güzel, face de paylaştım , doruk – 285

16. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 177

17. Mersin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 08:49:41

18. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 139

19. Bingöl dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 335

20. Gaziantep dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun , memo – 143

21. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 494

22. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ali – 453

23. Van dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 448

24. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 479

25. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım , banu – 414

26. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 05:01:29

27. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 369

28. Karaman dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 53

29. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-02-2021 13:59:13

30. Giresun dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım , doruk – 328

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link