DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor?

Hepimiz “Trump ırkçı seçmenleri kandırıyordu ve bu yüzden kazandı, evet bu, sebebi bu ..”

Irkçı seçmenlerin, ayrımcı ve köle plantasyon ailesi üyeleriyle KKK partisine oy vermeye daha meyilli olacaklarını düşünüyor musunuz?

“Peki, Trump için işe yaradı” mı düşündüler?

Sadece garipliği anlamaya çalışıyorum ..

“DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor?” üzerine 24 yorum

1. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler 14-08-2020 03:24:55

2. Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-08-2020 04:36:29

3. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 21:36:07

4. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-09-2020 23:32:17

5. Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-10-2020 09:10:42

6. Bursa dan kimler var. DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , – 97

7. Bu konu : ” DNC, biletlerinde bir ayrımcı ve köle plantasyon aile üyesi bulundurarak ırkçı seçmenleri çekmeye mi çalışıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun , memo – 81

Yorum yapın