DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor?

Burisma / ÇKP ile Hunter Biden ile ilgili bilgiler sızdırılırken, sol görüşlü medya / büyük teknoloji holdingi, Twitter’da NYPost’u yasaklayarak hızla yanıt verdi ve bunu bir Rus dezenformasyon kampanyası olarak etiketledi. Ne Biden ne de Harris ÇKP’ye ve ÇKP virüsündeki rolüne karşı planlarını açıklamadılar. İki dakikanın “özgür Hong Kong / Uygur’u özgür bırak” konusundaki sol projelerden nefret etmenin yanı sıra, solun başka bir şey hakkında haber yaptığını hiç görmedim. Bu konuda daha fazla bilgisi olan var mı?

“DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor?” üzerine 30 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 19:40:01

2. Bingöl dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 221

3. Bursa dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 482

4. Çankırı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 17-10-2020 22:17:39

5. Bu konu : ” DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 324

6. Kocaeli dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 19

7. Siirt dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 255

8. Bu konu : ” DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla güzel, saolun , elif yılmaz – 300

9. Kastamonu merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:14:37

10. Bitlis dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 263

11. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 21-10-2020 11:55:03

12. Kilis dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 8

13. Bu konu : ” DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım , – 126

14. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 30-10-2020 03:00:12

15. Bingöl dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . selamun aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 100

16. Kastamonu dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler , – 90

17. Isparta dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 238

18. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-11-2020 23:11:14

19. Bu konu : ” DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 409

20. Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-11-2020 01:11:48

21. Mardin dan kimler var. DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? . Mrb bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 32

22. Bu konu : ” DNC, Rusya’yı ÇKP ile olan ilişkilerini örtbas etmek için bir günah keçisi olarak mı kullanıyor? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , banu – 435

23. Siirt merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 26-11-2020 00:32:04

Yorum yapın