Bernie Sanders kampanyasını askıya aldığına göre, artık sadece Trump ve Biden.

Trump’ın, demokratik adayın Amerikan kamuoyuna açık olmasından çok önce Trump’ın, aday olarak kabul edilmeden çok önce Biden’e kirlenme denemek için yolundan çıkması inanılmaz garip buluyorum. Bu süre zarfında, neredeyse Biden’ın aday gösterileceği uzun bir atış gibi görünüyordu.

Biden’ın aday olmak için çoktan seçilme ihtimali nedir? Ayrıca, Trump’ın DNC’de kendisini döngüye sokan bir tür içeriden birine sahip olma ihtimali nedir? Tüm insanlardan en zayıf aday gibi göründüğünde Biden’den sonra gitmesi çok garip buluyorum.

Author

105 Comments

1. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-04-2020 00:19:34

2. Diyarbakır merkezden ben gaye. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2020 03:49:42

3. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım

4. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 15-04-2020 02:36:31

7. Manisa merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-04-2020 04:56:16

8. Rize merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 24-04-2020 11:02:21

9. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 30-04-2020 22:36:07

10. Çanakkale merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2020 06:25:25

11. Aksaray merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 21:36:27

12. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım

13. Düzce merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 11-05-2020 06:58:34

14. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb siten vallaha hayran edici, şukuladım 11-05-2020 13:18:44

15. Erzurum merkezden ben gaye. Slm web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 12-05-2020 09:13:10

16. Düzce merkezden ben banu. Slm sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 18:04:05

17. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

18. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 03:32:26

19. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

20. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

21. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım 08-06-2020 12:39:18

23. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

24. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, şukuladım 13-06-2020 15:47:59

25. Antalya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-06-2020 17:39:51

26. Yozgat merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-06-2020 19:37:48

27. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

28. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 04-07-2020 02:07:13

29. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

30. Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

31. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 26-07-2020 19:49:57

32. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, saolun

33. İstanbul merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 06-08-2020 19:15:30

34. Muğla merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler 06-08-2020 23:18:08

35. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım 18-08-2020 05:03:22

36. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

38. Selam paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun

39. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

40. Giresun merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha hayran edici, saolun 04-09-2020 13:02:21

41. selamun aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

42. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

43. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 17-09-2020 05:04:35

44. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar siten valla dikkat çekici, face de paylaştım 17-09-2020 19:19:15

45. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

47. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

48. Hakkari dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selamlar sayfan gerçekten güzel, şukuladım , ziya – 367

49. Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

50. Çorum merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 15-11-2020 16:15:32

51. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, tebrikler , doruk – 415

52. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

53. Adana dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 96

54. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler 01-12-2020 14:51:39

55. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:27:22

56. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 313

57. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 38

59. Gümüşhane merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım 18-12-2020 00:07:40

60. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

61. Ağrı dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , banu – 260

62. Çankırı dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 20

63. Çorum dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 121

64. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

65. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

66. Slm paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 176

68. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , – 282

69. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 52

70. Nevşehir dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selamın aleyküm web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım , – 153

71. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 18

72. Iğdır dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 458

73. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki iyi, sağolun , ali – 266

74. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

75. Amasya dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 46

76. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

77. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-03-2021 04:54:55

78. Batman dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 387

79. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Mrb paylaşım vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 68

80. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 422

81. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 105

82. Düzce merkezden ben . Selam web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 23-04-2021 02:35:04

83. İzmir dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 452

84. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 129

85. Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 06-05-2021 23:55:29

86. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

87. merhaba arkadaşlar siten valla iyi, face de paylaştım

88. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım 12-05-2021 06:35:08

89. Bu konu : ” DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , gaye – 219

90. Konya dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 395

91. Batman dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Slm sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , gaye – 396

92. Rize merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 08-06-2021 10:20:40

93. Malatya dan kimler var. DNC’nin başkanlık yarışı başlamadan çok önce Joe Biden’i aday gösterme ihtimali nedir? . Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , Emine – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link