SS: Anladım. Bir baştankara emdiğimizden ve anne sütünün epifiz bezinize uymadığını fark ettiğiniz için uyandınız.

Tabii ki birçok insan bir komplo gibi hissedecek. Özellikle Bernie’ye para bağışladılar ve sahneleri bükerek olanları fark ettiler. Gibi bok demeyi bırak

• “Şimdi farkına varıyorsan. Büyük bir sürpriz içindesiniz. ”

• “Tüm hayatın boyunca neredeydin?”

• “Bunun için tekrar düştüğüne inanamıyorum.”

Onları cesaretlendirin. Onlara gerçek merakla ilgili sorular sorun. Politikada belirttiğinizle aynı şeyi yapıyorsunuz. Sıradan insanları aranızda bölmek. Sadece uyandırdığın için (o kelimeyi tıpkı sinirli gençlerin billie eilish’ten nefret ettiği gibi nefret ediyorum) 9/11 ile pizzagate’e. Size olmayan birisini yargılama hakkı vermez. Eğer bir şey hakkında yanılıyorlarsa. Onlarla neden ve kaynakları tartışın. Bir kişiyi “sanrılısınız” diye düşünmesi için ateşlemeyin. Sadece onlarla aynı fikirde olmadığınız için. Neden olduklarını düşündüğünüzü tartışın. Ve eğer tartışmada karşılık veremezlerse. O zaman zaman ayırmaya değmez.

Author

107 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım valla güzel, şukuladım 08-04-2020 19:21:46

2. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 08-04-2020 22:57:42

3. Tokat merkezden ben ahmet. Selamlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2020 23:18:11

4. Edirne merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 14:13:42

5. Selamın aleyküm web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Bilecik merkezden ben banu. Slm web sitesi inanki iyi, face de paylaştım 21-04-2020 22:21:47

8. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. Yalova merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-04-2020 04:56:20

10. Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Ordu merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 30-04-2020 01:27:18

12. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-05-2020 16:07:18

13. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

14. Kilis merkezden ben gaye. Mrb sayfa yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 05-05-2020 10:40:43

15. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. Kilis merkezden ben doruk. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2020 15:29:33

17. Malatya merkezden ben Emine. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 13-05-2020 00:20:55

18. Sinop merkezden ben banu. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-05-2020 05:18:32

19. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım

21. Hakkari merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, saolun 05-06-2020 07:03:30

22. Ordu merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 05-06-2020 17:48:18

23. Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, sağolun 05-06-2020 22:03:05

24. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım 07-06-2020 01:04:36

25. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

27. Kayseri merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, saolun 22-06-2020 02:37:44

28. Adıyaman merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 30-06-2020 04:13:50

29. Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 05-07-2020 16:39:13

30. Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 09-07-2020 01:31:20

31. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

32. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar siten cidden hayran edici, sağolun 10-07-2020 16:32:30

33. Kilis merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2020 21:06:01

34. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 29-07-2020 07:08:40

35. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 06-08-2020 23:18:13

36. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

37. Kırklareli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-08-2020 08:18:11

38. selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

39. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım 05-09-2020 04:08:22

40. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

41. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

42. Edirne merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-09-2020 13:27:38

43. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 16-09-2020 22:34:43

44. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım

45. Giresun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım 29-09-2020 20:38:15

46. Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:33:42

47. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım

48. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun

50. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

51. Slm siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

52. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Selam siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 274

53. Adana dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Slm siteniz vallaha çok iyi, sağolun , emin – 100

54. Samsun dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, tebrikler , Hasan – 433

55. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. Kilis merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 12-12-2020 06:23:10

57. İzmir dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Merhaba web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 421

58. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

59. Sakarya dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . selamun aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 161

60. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

61. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 274

62. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 86

63. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler

64. Adana merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 06:35:49

65. Mardin dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 453

66. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 111

67. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , banu – 111

68. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden hayran edici, tebrikler , emin – 289

69. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa valla hayran bıraktı, şukuladım 03-01-2021 15:19:23

70. Artvin dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 126

71. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-01-2021 14:28:15

72. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım

73. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, saolun 16-02-2021 04:36:34

74. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

75. Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, sağolun 26-02-2021 03:16:45

76. Çanakkale dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Mrb paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 78

77. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

78. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

79. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , emin – 317

80. Osmaniye dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 304

81. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

82. Ordu dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Slm sayfanız valla hayran edici, tebrikler , ahmet – 277

83. Gürbüz Reply

Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 402

84. Tekirdağ dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Mrb siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 15

85. Van merkezden ben gaye. Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-04-2021 00:20:00

86. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 143

87. Iğdır merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım 06-04-2021 09:10:09

88. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 178

89. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 400

90. Bu konu : ” DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 435

91. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler

92. Hatay dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Selamlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , – 81

93. Kastamonu dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 448

94. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler

95. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

96. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

97. Manisa dan kimler var. DNC’yi şimdi fark eden insanlara küçümseyen bir pislik olmayın ve siyasi parti sistemi hileli. . Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 380

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link