DNI Raporuna ne oldu?

(b) Bu emrin 1 (a) bölümünde açıklanan değerlendirmeyi ve bilgileri aldıktan sonra 45 gün içinde, diğer uygun kurumların başkanları ve uygunsa, Devlet ve Devlet ve Güvenlik Bakanlığı ile istişare halinde, Başsavcı ve İç Güvenlik Sekreteri yerel memurlar, Bölüm 1 (a) ‘da açıklanan değerlendirmenin konusu olan Amerika Birleşik Devletleri seçimini değerlendiren bir raporu Başkana, Dışişleri Bakanına, Hazine Bakanına ve Savunma Bakanına teslim edeceklerdir. :

(i) seçim altyapısını hedef alan herhangi bir yabancı müdahalenin, söz konusu altyapının güvenliğini veya bütünlüğünü, oyların çizelgesini veya seçim sonuçlarının zamanında iletilmesini maddi olarak ne ölçüde etkilediği; ve

(ii) herhangi bir yabancı müdahalenin bir siyasi kuruluşun, kampanyanın veya adayın altyapısını hedefleyen veya bunlarla ilgili faaliyetleri içermesi halinde, bu tür faaliyetlerin, yetkisiz erişim, ifşa da dahil olmak üzere, bu altyapının güvenliğini veya bütünlüğünü önemli ölçüde etkilediği ölçüde bilgi veya verilerin ifşa edilmesi veya değiştirilmesi veya tahrif edilmesi tehdidi.

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-imposing-certain-sanctions-event-foreign-interference-united-states-election/

gönderen … strangeloopio
[comments]

“DNI Raporuna ne oldu?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, saolun , Hasan – 179

2. Erzincan dan kimler var. DNI Raporuna ne oldu? . Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 215

3. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , memo – 308

4. Giresun merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 15:55:53

5. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, şukuladım , ahmet – 438

6. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 101

7. Mersin dan kimler var. DNI Raporuna ne oldu? . Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, saolun , doruk – 83

8. Balıkesir dan kimler var. DNI Raporuna ne oldu? . Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 320

9. Siirt dan kimler var. DNI Raporuna ne oldu? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 432

10. Kocaeli merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 24-01-2021 04:23:25

11. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 430

12. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 156

13. Bu konu : ” DNI Raporuna ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 203

14. İstanbul dan kimler var. DNI Raporuna ne oldu? . Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, şukuladım , Emine – 232

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link