Kategoriler
Genel

DOD’da Bill Gates aldatmaca görüntülü konuşma

DOD ile konuştuğu iddia edilen fatura kapılarının ezici bir şekilde sahte bir videosu dolaştı ve medya, birçok insanın bu videoya dayalı olarak ona inandığını ve saldırdığını söyledi gibi görünüyor, ancak hiç bir kişinin yayınını görmedim ya da bahsetmedim bile sadece reddit bile değil. Eğer olsaydım komik olması gerektiğini düşünürdüm, çünkü bu video, fatura kapıları düzenlenmeden çok uzun bir süredir varlığını sürdürüyordu.

Her neyse, bu çok katmanlı bir propaganda yöntemidir:

A.) Videonun fatura kapılarını eleştirdiğine inanacak kadar aptal olmanız gerektiği temelini atıyor

B.) hükümetin aşırı erişimi hakkında soru soranların paranoyak alarmistler gibi görünmesini sağlar

C.) Fatura kapılarının aslında burada bir kurban olduğuna inanmanızı emreder ve bu nedenle sosyal kodu korumak ve sadece sickie’nin gitmesini isteyen bu zavallı kurbanı onurlandırmak kişisel olarak size bağlıdır.

D.) tükettikleri bağımsız ana akım medya içeriğinin sahte olup olmadığını ve onların aptal görünmesini sağlamak için yaratılmış olup olmadığına şüphe uyandırır.

Efesliler 6:12

“DOD’da Bill Gates aldatmaca görüntülü konuşma” için 16 yanıt

Bartın merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-05-2020 05:26:29

Çanakkale merkezden ben banu. Selam siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-05-2020 01:54:35

Diyarbakır merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler 07-06-2020 12:52:19

Afyon merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, saolun 21-06-2020 16:15:23

Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 30-06-2020 20:54:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir