Kategoriler
Genel

Doğada Saklı Anti-Gravite Teknolojisi – Viktor Grebennikov’un Boşluğu-Yapısal Etkisi ve Anti-Gravite Platformu

Viktor Stepanovich Grebennikov

1927’de, o zamanlar Sovyetler Birliği’nin bulunduğu Kırım Yarımadası bölgesinde kalabalık bir şehir olan Simferopol’da doğdu. Doğmadan sadece birkaç yıl önce, şehir Rus İç Savaşı’nda önemli bir tiyatro olmuştu. Grebennikov’un annesi soylu bir kadındı ve babası, basit bir tamirci, daha önce birbirine karışmayacak iki sınıftı. Kendi adına Grebennikov zeki, meraklı bir gençti ve yeni, eğitimli bir neslin ilkleri arasında yer aldı. Bir yetişkin olarak Batı Sibirya Ovası’nın güney ucunda Novosibirsk’e götüren bu eğitimdi. Orada, Grebennikov geniş bir yelpazede ilgi gördü, bir bilim adamı, özellikle böcekbilim olan bir entomolog oldu – aynı zamanda bir doğa bilimci, ressam ve engebeli açık havada bir adam.

Grebennikov’u hayatını tanımlayacak bir keşif yoluna gönderen, genellikle bilim adamları ile ilişkili havasız ofislerden ve kalın kitaplardan uzak, doğa ile olan bu aşk ilişkisiydi.

1980’lerin başında bir akşam neredeyse tamamen tesadüfen gerçekleşti. Grebennikov en sevdiği eğlence ile uğraştı, yıldızların altında kamp yapmak niyetiyle tek başına büyük bozkırda dolaştı. Başını derme çatma bir yastığa serdiğinde, Grebennikov hoş olmayan bir hisle – baş ağrısı, çınlayan kulaklar ve ağzında metalik bir tat ile üstesinden geldi. Bir yeraltı arı şehrinin üstüne kamp kurduğunu fark etti., aslında, kendi sözleriyle,

“Bozkırların tamamı İsviçre peyniri gibi delikleri ile ve neredeyse bir sünger gibi yerlerde deliniyor.”

Bunun anlamı ne olabilir, diye düşündü Grebennikov? Değişen hava ve günün saatleri boyunca dört kez daha o noktaya döndü ve her seferinde sonuçları aynı buldu. Arı şehrinin sınırından beş metre uzakta hiçbir etki hissetmediğini, ancak bölgeye girer girmez benzer şekilde hoş hissetmediğini belirtti. Bu, Grebennikov’un zihnini bir süre ağırlaştırdı, yıllar sonra, başka bir arı şehrinin son zamanlarda “öldüğü”, yani erozyon ve zamanın geçmesi sonucunda çöktüğü bir bölgede oldu. Siteyi incelerken Grebennikov, tanıdık ‘petek’ olan yuvanın parçalarını topladı ve ofisine geri döndü. Orada, en sıradışı fenomeni fark etti. Elini petek üzerine koyduğunda, ondan çıkan bir ısıyı, bir “termal his” hissedebiliyordu. bu da onu açık kafalı yaptı. Başkalarını denemesini sağladı ve benzer şekilde, sıcak ya da soğuk rüzgar hissettiğini, parmaklarında uyuşukluk yaşadığını ya da elleri itilmiş gibi hissettiğini bildirdi.

En tuhafı, bunun nedeni herhangi bir geleneksel bilimsel cihaz tarafından ölçülemedi. Grebennikov şunları kaydetti:

“Termometreler veya ultrason dedektörleri, manyetometreler ve elektrometreler – bunlara en ufak bir tepki vermediler”.

Ayrıca, etki kalın bir metal parçasıyla bile kaplanarak engellenemedi. Garip bir şekilde, hem mekanik hem de elektronik saatler, bölgenin yakınına yerleştirildiğinde yanlış çalışmaya başladı. Şans eseri, Grebennikov, kavernöz petek benzeri nesneleri çevreleyen bu tür ‘kuvvet alanı’ olarak adlandırdığı Boşluk Yapısal Etkisini (ÖAM) keşfetti. Bunun önemli ve potansiyel olarak çığır açan bir keşif olduğuna inanan Grebennikov, bulguları hakkında bir makale yayınladı. Şaşırtıcı bir şekilde, makale ana akım bilim topluluğunda fark edilmedi veya göz ardı edildi. Böylece, Grebennikov çalışmaya devam etmek için bırakıldı.

1988’de Grebennikov, ne dediğini fark ettiğinde, böceklerin kitin kabuklarını mikroskop altında inceliyordu:

“Alışılmadık bir ritmik, son derece düzenli, eşsiz bir petek, katı çok boyutlu kompozisyon, bu da karmaşık bir otomatik makine tarafından bastırılmış gibi görünüyordu. ”

Daha derinlemesine çalışmaya başlarken olağanüstü bir şey oldu. Grebennikov’un açıkladığı gibi:

“Altına aynı alışılmadık hücre yapısına sahip ikinci bir özdeş plaka yerleştirmek üzereydim, neredeyse amaçsızca birincisinin üstüne. Ama sonra. Küçük plaka cımbızlarımdan gevşedi, birkaç saniye boyunca mikroskop sahnesinde diğer plakanın üzerine asıldı, sonra saat yönünde birkaç derece döndü ve sallandı – ve ancak o zaman aniden masaya düştü.

Duyularıma geldiğimde, birkaç paneli bir kabloyla bağladım ve bu kolay bir şey değildi. Sadece dikey olarak yerleştirdiğimde başardım. Ne var çok katmanlı bir kitin blok ve masanın üzerine yerleştirdi. Raptiye gibi nispeten büyük bir nesne bile üzerine düşmez. Bir şey onu bir kenara itti. Yapışmayı “bloğun” üstüne yapıştırdığımda inanılmaz, imkansız şeylere şahit oldum. Çakmak birkaç dakika gözle görünmeyecekti. İşte o zaman bunun “işaret” değil, tamamen farklı bir şey olduğunu fark ettim.

Bu inanılmaz keşif Grebennikov’u düşündü. Bilim, kanatlarının boyutuna ve kanat vuruşlarının hızına bağlı olarak bazı hataların uçmak için çok büyük olması gerektiğini önerdi. Boşluk Yapısal Etkisi, bu ‘kıyaslanamayan petek’in neden olduğu, bir çeşit anti-yerçekimi alanı yaratarak, böceklerin fiziğe karşı koymasına ve uçmasına izin verdi mi? Hatalar vardı, aslında hiç uçmuyorlardı, ama levitating?

Bu düşünce çizgisini ve Nikola Tesla gibi geçmiş bilim adamlarının çalışmalarını takiben Grebennikov, bir çeşit anti-yerçekimi aracı yaratmaya çalışıyordu. Yıllarca projeye yürek ve ruh döktü, nihayete kadar görünüşte şaşırtıcı özelliklere sahip bir şey buldu.

Binlerce kitin mermisi olmasa bile yüzlerce basit bir ahşap platformGrebennikov, yerden 300 metre kadar uzakta, saatte 1500 kilometreye kadar gidebileceğini iddia ettiği bir yerçekimi karşıtı araç icat etmişti. Cihazı platforma basarak ve tabana tek bir direkle bağlı iki kulp kullanarak çalıştırdı. İnanılmaz hızlara rağmen, sürücü neredeyse bir kabarcık veya kuvvet alanına girmiş gibi herhangi bir etki, atalet özelliği veya dinamik basınç yaşamamıştı. Ayrıca, uçuş sırasında cihaz aşağıdan görünmezdi, gökyüzünde sadece hafif bir küre veya bulut gibi görünüyordu. Gözlemciler uçuş sırasında gölgesinin bile eksik olduğunu ve saatinin sürekli olarak ileri veya geri kaydığını fark ettiler. Einstein’dan biliyoruz ki zaman, mekan ve yerçekimi iç içe.

Potansiyel olarak dünyayı değiştiren bir icat karşısında mütevazi olan Grebennikov, “gerçek” bilimin keşfini araştırması gerektiğine inanıyordu. Böylece patent başvurusunda bulundu. Şaşırtıcı bir şekilde, patent başvurusu muazzam bir şekilde reddedilirken, Grebennikov şüpheciler ve diğer bilim adamları tarafından reddedildi ve çağrıldı.

Fotoğraf makinesinin Kavernöz Yapılar Etkisi’nin bir sonucu olarak uçuş sırasında arızalanacağı için fotoğrafik kanıtlardan yoksun olması kesinlikle yardımcı olmadı. Ancak, görünüşte çığır açan bir buluş için aldığı resepsiyon, Grebennikov’un kariyeri boyunca kuruluş düşüncesi ile olan antagonistik ilişkisini temsil etti. Bu konuda utangaç değildi:

“Yaratıcı çalışmanın, başarısızlıkla sonuçlanan çalışmanın bile sevinci, herhangi bir diploma, madalya veya patent kazanmaktan çok daha yüksek ve daha parlak”

ve çeliştiği kişileri “kötü, cahil insanlar” olarak tanımlamak.

Viktor Grebennikov’un Kitabı – Benim Dünyam – Мой Мир Виктор Гребенников

Ancak belki de Grebennikov’un icadına olan karşılama sadece bir düşmanlığın ötesine geçti. 1992 yılında, patent başvurusu reddedildi, Grebennikov, keşfini, ilkelerini ve ölçümlerini tam renkli görüntülerden oluşan bir litani tarafından desteklenen bir kitap yayınlamaya çalıştı. Bunun, Grebennikov’un bir müzede verdiği makinenin bir gösteri fotoğraflarını içereceği söylendi. Bununla birlikte, kitap yayınlanmadan hemen önce, muhtemelen yetkililer adına yayıncılar kitabın dramatik düzenlemelerini yaptılar, yüzlerce resim ve tüm şematik detayları çıkardılar.

Aynı zamanda Grebennikov neden şüpheciler tarafından çağrıldı, icadının kanıtı yıkıldı?

Uzun süredir devam eden bir meslektaşına göre Grebennikov, bilimsel kuruluş ve hükümet yetkilileri tarafından zulüm gören ve mağdur edilen sözde bilimsel bir yeraltının parçasıydı. Hükümetlerin itiraf ettiği ve iddiaya göre Grebennikov’un keşfettiği sırları harcadıkları iddia edilen para göz önüne alındığında, keşfinin bastırılması şaşırtıcı değildir.

Belki de Grebennikov istemeden daha güçlü bir şeyle karşılaşmıştı ve bu yüzden hayal edebileceğinden daha tehlikeli, yüzyıllarca insanlar tarafından aranan derin ve neredeyse mistik bir güç, her UFO görme veya açıklanamayan insan eseri ile hayal kurdu. Mısır’daki Giza Piramidi’ni düşünün, o kadar inanılmaz bir yapı ki, derin düşünürlerin nesiller, eski bir toplumun böyle bir şeyi nasıl yaratabileceğini tahmin etti. Öyle açıklanamaz bir gizem ki, bazıları kadim insanların bir tür uzaylı teknolojisine erişimi olması gerektiğini öne sürdü.

Bu göründüğü kadar getirilmiş olmayabilir. Son araştırmalar, Piramidin, Grebennikov’un petekinde olduğu gibi elektromanyetik enerjiyi merkez odalara ve yukarıya doğru merkezileştirdiğini ve aktardığını gösteriyor. Ayrıca, chitlin’in böceklerden güç aldığı Grebennikov’un uçan makinesinde, böcek hayati önem taşıyan bir semboldü Mısır mitolojisinde, genellikle sanat ve ikonda tasvir ediliyor.

Uzaylı olsun ya da olmasın, Mısırlıların insana kaybettikleri, hükümetler tarafından susadıkları ve yüzyıllar sonra Grebennikov tarafından yeniden keşfedildikleri için bilgiye erişmiş olabilecekleri anlaşılıyor.

Grebennikov’un tam olarak ne keşfettiği şu ana kadar bilinmiyor. İnanılmaz gelebilir, ancak gizemli genellikle gerçek olana kadar yapar. 2001’deki ölümünden önce Grebennikov bizi şu sözlerle terk etti:

“Tasavvuf yok, mesele şu ki, biz insanlar olarak, gördüğümüz gibi, her zaman çok insan kurallarımızı, varsayımlarımızı ve emirlerimizi“ kabul etmeyen ”evrenin çok azını biliyoruz.”

Kaynak

Video sürümü

“Doğada Saklı Anti-Gravite Teknolojisi – Viktor Grebennikov’un Boşluğu-Yapısal Etkisi ve Anti-Gravite Platformu” için 42 yanıt

Kütahya merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 06-05-2020 20:21:05

Hatay merkezden ben banu. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-05-2020 00:41:55

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, saolun 10-05-2020 00:50:44

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:11:34

Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun 14-05-2020 08:47:35

Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:47:39

Çankırı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:47:51

Bilecik merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:47:54

Sivas merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, face de paylaştım 21-05-2020 08:10:38

Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-06-2020 16:51:58

Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 18:18:34

İzmir merkezden ben banu. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-06-2020 21:14:59

Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-06-2020 01:28:14

Bilecik merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-07-2020 14:24:36

Erzurum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-07-2020 16:30:11

Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2020 13:15:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir