Mutasyona uğrayan virüsün kendisi olsaydı, aşılananlara ek olarak doğal bağışıklığı olanlar da hastalanırdı. Yeni varyantlar gerçekten yalnızca aşılanmış ve aşılanmamış olanları etkilediğinden, bu, virüs değil de aşıların kendilerinin varyantları yarattığını kanıtlamıyor mu?

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Bartın merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-07-2021 20:25:29

3. Sivas dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 49

4. Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. Slm web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 163

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 377

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 314

7. Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 279

8. Bayburt dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, şukuladım , memo – 142

9. Artvin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, saolun 03-08-2021 18:46:49

10. Selamlar siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bolu dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, sağolun , doruk – 37

12. Eskişehir dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 355

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım

14. Düzce dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 121

15. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

16. Samsun dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 174

17. Karaman dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 287

18. Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 269

19. Rize dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . Selam web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 192

20. Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 20

21. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun

23. Bu konu : ” Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 264

24. Çanakkale merkezden ben banu. Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-09-2021 19:09:05

25. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Doğal bağışıklık sizi tüm yeni varyantlardan tamamen koruyorsa (şu anda veriler . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 102

Write A Comment