Ya NWO, kötü gündemlerine hizmet etmek için bir kısmını büktüğü için ya da insanları olumlu / doğal bir şeyden yönlendirmek için basitçe propaganda kullandılar:

Irklar arası eşitlik İki cinsiyet arasında eşitlik İkili olmayan cinsiyetlerin kabulü Veganizm Komünizm Eşcinsellik
Psychedelics Modası geçmiş sosyal normlardan vazgeçme Siyahların orantısız bir şekilde ezildiğine ve topluluklarının hala bu etkileri hissettiğine işaret etmek

Sadece bazı örnekler. İnsanlara doğal olarak gelen ve herhangi bir zarar vermeyen pek çok şey hala şeytanlaştırılıyor çünkü NWO onları yozlaştırmaya çalışıyor. Neden onların korku ve ayrılık paradigmalarını kabul etsinler? Bir şey barışçıl, empatiye dayalı, doğal ve zararlı değil vb. İse, bunları teşvik etmeli ve oligarkın olumsuz sosyal mühendisliği ile mücadele etmeliyiz.

Sırf NWO gündemiyle ilişkilendirdiğiniz için körü körüne dönmemeye dikkat edin. Bu onların programlamasına boyun eğmek olur. Her iki şekilde de çalışır. Örneğin ikili olmayan cinsiyetlere bakalım. NWO, insanlığın bu yönünü, sağlıklı bir toplumu aşırı bir düzeye iterek bozmak için kullanmaya çalışabilir, bu da pek çok insanın ondan nefret etmesine neden olabilirken, gerçekte, ikiliden bağımsız bir cinsiyet olarak tanımlamanın tüm dünyada pek çok sağlıklı yerli toplulukta bulunması çok eski zamanlardan beri barış içinde yaşayan dünya.

Sağ eğilimli insanlardan geldiğini gördüklerime referans vermeyi seçtim çünkü bu denizaltıda daha çok gördüğüm şey bu. Eğer NWO’nun sol eğilimli insanlara, doğası gereği iyi veya tarafsız olan nefreti kazandırdığına değinmek isteseydim, fiziksel olarak kendinizi savunma araçlarına sahip olmak gibi şeyler olurdu. NWO’nun genel olarak insanları geri çevirmesini istediği şeylere atıfta bulunmak isteseydim, bunlar aşılar, sağlık hizmetleri, teknoloji gibi şeyler olurdu. Doğası gereği yararlı olan o kadar çok yozlaştırdılar ki. Ellerini koydukları şeyden körü körüne nefret etmek, ellerini neredeyse her şeye koydukları için büyük bir hatadır.

Author

33 Comments

1. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 14

2. Ordu merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-03-2021 17:32:33

3. Uşak dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , banu – 55

4. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 352

5. Aydın dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 132

6. Bartın merkezden ben hatice. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun 10-03-2021 14:14:08

7. Çorum merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:36:09

8. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Manisa merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi vallaha iyi, tebrikler 16-03-2021 01:35:01

10. Osmaniye merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 09:32:25

11. Muğla dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , banu – 26

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 329

13. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 353

14. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz valla mükemmel, sağolun 19-04-2021 02:50:22

15. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 116

16. Aksaray dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Slm siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , Hasan – 462

17. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 459

18. Bartın merkezden ben Emine. Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-04-2021 13:30:01

19. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 183

20. Şırnak dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Mrb paylaşım cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , – 303

21. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, teşekkürler

22. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 226

23. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

24. Hakkari dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 70

25. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 153

26. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 82

27. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 162

28. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

29. Ağrı dan kimler var. Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. . Selam sayfa valla çok iyi, sağolun , emin – 265

30. Bu konu : ” Doğası gereği iyi veya tarafsız olan şeylerin kısa listesi, ancak sağa eğilimli insanlar NWO’nun eylemleri nedeniyle geri dönüyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki güzel, şukuladım , Hasan – 422

31. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link