Doğmayı bekleyen bir dünya

Herkesi oynayanlar, hadi onlara diyelim Apex Oyuncuları, önlerine çıkan son şey olarak gördükleri Amerikan halkını alaşağı etmeye çalışıyorlar ve Temmuz 2020 itibariyle Amerikan halkının sonunda mağlup edildiği, bu da tüm dünyanın artık olacağı anlamına gelir. birlikte inişine devam edin.

Her ülkeye az da olsa yaptıkları operasyonlarından bazıları şunlar:

• Amerikan hükümeti, medya, bankacılık, din, şirketler, akademi, STK’lar, Vakıflar gibi Amerikan kurumlarının tepesinde bulunanların kontrolü.

• ABD hükümetine yılda trilyonlarca dolar harcamak ve harcadığından daha fazlasını trilyonlarca borç almak.

• Herkesi (Amerikalılar dahil) Amerika’dan ve Amerikalılardan nefret ettirmek – özellikle kendilerini, ülkelerini ve insanlığı Apex Oyuncularına karşı savunmaya en istekli ve muktedir olan Amerikalılar.

• Herkesi kendilerinin en kötü versiyonuna dönüştürüyorlar.

• Herkesi devlete olabildiğince bağımlı hale getirmek.

• Bizi sevmememize, güvensiz kılmamıza ve birbirimize mesafe koymamıza, böylece onlara bakmak yerine birbirimize bakmamıza ve onlara karşı birleşemememize neden olur.

• Kuruluş anlatısının ötesine bakacak kadar önemseyenleri yanlış yönlendirmek için alternatif kurumlar ve kişilikler sağlamak.

• Sorunu, tepkiyi ve çözümü sağlamak ve bastırmak en iyi alternatifler, gibi kendimizin en iyi versiyonu olmamıza yardımcı olabilecek.

• Bizi yetiştiriyor. Örneğin, bizi otoriteyi sorgulamaya zorlayan genleri ortadan kaldırmak.

• Çevresel toksinler.

• Küresel ısınma.

• Toplu çekimler.

• Terörizm.

• Virüsler.

Bu tür operasyonlar göz önüne alındığında, diğer her şey doğal olarak Apex Oyuncularının lehine işliyor ve bu nedenle güçlerini 100 yıldan fazla bir süredir – belki de bin yıldır – sürekli olarak pekiştiriyor.

Açık olmak gerekirse, Amerikalılar ve dünya insanları yine de savaşabilir.

Bunu bir perspektifle ifade etmek gerekirse, Yerli Amerikalılar yine de savaşabilir ve Filistinliler yine de savaşabilir.

Bundan önce Apex Oyuncuları, kritik bir kütlenin meşruiyet yanılsaması ve onlara karşı birleşin, ancak Amerikan halkının bile Apex Oyuncularına olabildiğince bağımlı hale gelmeyi talep edecek kadar zayıflaması göz önüne alındığında, bu tehdit çok küçük.

Aslında, Amerikan halkı o kadar zayıf ki, Apex Oyuncuları şimdi silahlı çatışmayı kışkırtma riskini almaya istekli görünüyorlar ve sadece tüm çatışmaları daha fazla kontrolü haklı çıkarmak için bahane olarak kullanabildikleri için değil, aynı zamanda buna inanıyor gibi göründükleri için. savaş sorunları kalıcı olarak çözer.

Apex Oyuncuları, diğer tüm ülkelerdeki insanları çoktan indirmişlerdi ve Amerikan halkını devirirken onları bir tutma düzeninde tutuyorlardı. Aksi takdirde, kelimenin halkları kendilerini Amerikan halkıyla kıyaslayacak ve üst düzey yöneticilerine karşı birleşeceklerdi – SSCB’de olduğu gibi, ama şimdi dünya halkı birleşme ve isyan yeteneği doğana kadar birlikte inebilir. insanlık.

Şimdi, eğer yapabilseydik bu Apex Oyuncularını öldür nefsi müdafaada, o zaman bu sorunu çözecektir ve gerçekten de çözecektir, ancak bu olası değildir, çünkü bu% 0.001’in kimliği birçok ön adam katmanının arkasında gizlidir. Aslında, sokaktaki ortalama bir insan bile onlar için yararlı bir aptaldır ve bu nedenle onlar için bir tür ön adamdır ve bu nedenle, onlarla savaştığını düşünse bile onları savunuyor olacaktır. Ayrıca, 1776’da onlarla savaşmasak da, ki bu muhtemelen operasyonlarından biriydi, 1776’daki gibi olmazdı, böylece bu cadde göründüğü kadar umut verici değildir ve hatta nasıl yapıldığına bağlı olarak ters etki yaratabilir.

Daha iyi bir çözüm, kritik bir kitlenin kendimizin en iyi versiyonu olması gerektiğidir, bu da bizim oynanamayacağımız ve çevremizdekiler için bir ışık olacağımız anlamına gelir. O zaman bu operasyonlar daha sık başarısız olur ve gerçekleştirilmesi daha zor olur, bu da daha büyük bir sayının kendilerinin en iyi versiyonu olmasına izin verir ve bu kendi kendini güçlendiren yukarı doğru sarmal, sonunda Apex Oyuncularını etkisiz hale getirir.

Bu Apex Oyuncularının bizi kendimizin en kötü versiyonuna dönüştürmek için neden bu kadar uğraştığını düşünüyorsunuz?

Aslında, Apex Oyuncuları elenmiş olsa bile, yaşamak istediğimiz türden bir dünya yaratmak için, yine de kendimizin en iyi versiyonu olmalıyız. Öyleyse neden gecikme? Anında yolunu tekrar bulmak herkesin gücündedir.

Üçüncü bir çözüm, bir adamın yaşamlarımızda en büyük sevgi eylemini gerçekleştirmesi gerektiğidir. Diğer büyük aşk hareketlerine ilham verirdi. Ödeyenlerin giriştiği her operasyonu zayıflatacak bir ışık görevi görecekti. Kritik bir kitlenin kendilerinin en iyi versiyonu olmasına yol açacaktır.

Avrupalı ​​işgalcilerden birinin – bir İsrailli – Avrupa’ya geri döndüğünü hayal edin.

Bu aşk eylemi gelişi olacaktır.

Bir dünya doğmayı bekliyor

“Doğmayı bekleyen bir dünya” üzerine 15 yorum

1. Batman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 22-08-2020 14:38:20

2. Hakkari merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-08-2020 18:54:12

3. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-08-2020 19:27:54

4. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 19:56:26

5. Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 17-09-2020 05:02:34

Yorum yapın