https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/science/science-briefs/fully-vaccinated-people.html

Aşılanmış kişiler için belirli önlemleri gevşetmeye yönelik adımlar atmak, COVID-19 aşısının kabulünü ve alımını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Tamamen aşılanmış kişilerde SARS-CoV-2 enfeksiyonunun riskleri, virüsün toplumda bulaşmaya devam ettiği sürece tamamen ortadan kaldırılamaz. Aşılanan insanlar potansiyel olarak hala COVID-19 kapabilir ve bunu başkalarına yayabilir. Bununla birlikte, gezginler için test etme ve kendi kendine karantina gereklilikleri, maruziyet sonrası karantina gereksinimleri ve sosyal izolasyonu azaltma gibi bazı önlemleri gevşetmenin faydaları, tamamen aşılanmış kişilerin COVID-19 ile hastalanması veya virüsü başkalarına bulaştırma riskinden daha ağır basabilir.

Oh ve aşılanmış kişilerin daha düşük viral yüke sahip olduğunu ve ardından aşılanmamış olduklarını kanıtlamak için sağladıkları bağlantı PCR tarafından kubbe ve geri kalanı bologna https://linksharing.samsungcloud.com/9428JEBhh9GG

Ve Peer Review değil, ancak Şubat 2021’de yazılmıştır.

gönderen … jaaayea
[comments]

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 293

2. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 491

3. Siirt merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, sağolun 21-05-2021 23:16:26

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım

5. Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 233

6. Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 418

7. Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. Selamlar siten valla iyi, teşekkürler , emin – 217

8. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanki iyi, tebrikler 05-06-2021 04:02:20

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 113

10. Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 433

11. Bolu dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, sağolun , ahmet – 442

12. Balıkesir dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , memo – 119

13. Burdur dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 491

14. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 18:00:41

15. Bu konu : ” Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? ” çok güzel. Slm web siteniz valla güzel, teşekkürler , – 95

16. Kayseri dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım , ali – 293

17. İzmir dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . Selamlar siten cidden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 484

18. Karaman dan kimler var. Doğrudan CDC Web Sitesinde mi? . Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 295

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link