George Gascon, Los Angeles’ta DA seçildi. Binlerce vahşi suçluyu hapisten çıkarıyor. Cinayet oranı yükseldi. Kaldırılması için geri çağırma çalışmaları başlatıldı. Soros’un kampanyasını finanse ettiğini okudum ve ülke çapında birçok DA yarışını finanse ettiğini duydum. Bu denizaltıda finanse ettiği diğer DA’ların davranışlarını takip eden var mı? Aynı şekilde mi davranıyorlar? Sanki Soros bunu yaparak kaos yaratmaya çalışıyor.

25 Comments

1. Samsun dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . Merhaba herkese web siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 396

2. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-06-2021 13:35:36

3. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler

4. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, sağolun , Emine – 379

5. Düzce dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, saolun , ali – 159

6. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 404

7. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , – 351

8. Niğde dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , Emine – 95

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 389

11. Samsun dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . Slm sayfa süper ötesi çok güzel, saolun , Emine – 48

12. Mersin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-07-2021 03:47:31

13. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 128

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Burdur dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 4

17. Konya merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-08-2021 08:45:12

18. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 86

19. Bu konu : ” Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, saolun , banu – 125

20. Selam herkese siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

21. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2021 19:51:06

22. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

23. Sakarya dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . selam arkadaşlar sayfa cidden iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 344

24. Giresun dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . Selam paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 500

25. Sakarya dan kimler var. Doğrulanmamış söylenti: George Soros, büyük şehirlerde birden fazla DA kampanyasını finanse etti mi? . Merhabalar siten cidden dikkat çekici, şukuladım , memo – 223

Write A Comment