Son zamanlarda ar / komplo içindeydim, temelde wwii’nin bildiğimiz gibi olmadığını ve planlandığını iddia eden NOPOL ipliği, operasyonun köklü tarihe dayanan karşı argümanlardan herhangi birini almaması kanımı kaynattı.

Daha sonra, bu tür bir şeyin başka herhangi bir önemli konuda olabileceğini ve olacağının farkına vardım.

“Açık görüşte saklanan çıkar çatışmaları” hakkında birçok gönderi var, ancak biraz araştırma yaptığınızda, iddia edilen ilişkilerin hiçbir yerde belgelenmediğini gözlemliyorsunuz. Bu tür şeyler.

Burada çok okudum ve yapılan noktaların çoğundan zevk alıyorum ama sürdürülebilir ve doğrulanabilir istihbarata sahip olmak istiyorum, aksi takdirde sadece entelektüel mastürbasyon olarak kabul edeceğim.

Bu yüzden Ekonomik Forum hakkında yapılan yorumlardan çok hoşlanıyorum, bu bir olay kesinlikle meydana geldi ve orada pek çok kötü şey ilan edildi (sadece bir örnek).

Ya da belki bu strateji de TPTB’nin bir aracıdır; kafa karışıklığı yaymak için. Bugün bir şey doğrudur, yarın yanlış olur. Sonuçta her şey berbat, çünkü bilginin kafası karışmış ve değişmiş olmak sadece bir tür gaz aydınlatmasıdır ve insanları hiçbir yerde kimseye güvenememe gibi korkunç bir boşluk duygusuyla baş başa bırakır. Ve bu durumda olmak, her tür manipülasyona açık kapıdır: kişinin kafası o kadar karışık ki, akıl yürütme yeteneklerine neyin sebep olduğu artık umurlarında değil.

“İnananlara” mantıklı gelen herhangi bir şey iddia edebilirdim, onları çağıracağım ve bilgilerimin doğru olup olmadığını kontrol etmeyecekler, şüphelerinin tam anlamıyla patladığını otomatik olarak tebrik edecekler.

Baştan savma için özür dilerim, burada çığır açan bilgileri paylaşan herkesin ifadelerini destekleyebileceğini umuyorum. Ve lütfen beni “hepsi yalan söylüyor ama biz aldık …” diye ikna ederek beni kandırmayın, açıklandığı gibi bu sadece kafa karışıklığına katkıda bulunuyor ve kimseye yardım etmiyor.

Author

20 Comments

1. Trabzon merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 14-04-2021 15:06:31

2. Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

3. Antalya dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . Merhabalar web siteniz valla güzel, teşekkürler , ahmet – 172

4. Selamlar sayfan cidden hayran edici, face de paylaştım

5. Siirt dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , hatice – 423

6. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 25

7. Kilis merkezden ben ali. Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-05-2021 05:25:39

8. Trabzon merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler 20-05-2021 00:16:04

9. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

10. Bu konu : ” Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, sağolun , banu – 349

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Sakarya dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . Merhaba web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 177

14. Bu konu : ” Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 193

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 217

16. Siirt dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, tebrikler , ali – 402

17. Kars dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . Selamlar sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 492

18. Malatya dan kimler var. Doğruyu kontrol etmek hala bir şey mi, yoksa hiçbir conspi beyanı, seçilen kaynaklar yalanlar bahanesiyle çürütülemez mi? . Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 105

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link