Bu yüzden bazı Çin sosyal medya sitelerine (Baidu, Zhihu) göz atıyordum ve bu beni Sohu’dan bir bağlantıya yönlendirdi…

https://www.sohu.com/a/318825379_457968?spm=smpc.author.fd-d.1.1626553143745nNUIaGg

Makalenin bir kısmı “Doki Ailesi” ni tartışıyor Bunu çevirmedim, sadece yazar tarafından İngilizce olarak bırakıldı. Hangi aileden bahsettiğini anlamaya çalışıyorum, buradaki birinin daha aşina olabileceği bir yanlış çevirinin parçası olduğunu varsayıyorum.

Yandex, Baidu, Google, Duckduckgo’da aramayı denedim ve bulabildiğim tek şey aradığım konu için geçerli olmayan konular. Herhangi birinin herhangi bir fikri varsa, bunu memnuniyetle takdir ediyorum, teşekkürler!

120 Comments

1. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, şukuladım , doruk – 16

2. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , banu – 165

3. Aydın merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler 17-07-2021 21:33:20

4. Mersin dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 402

5. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 21:36:55

6. Bingöl dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, saolun , – 320

7. Adana dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 476

8. Hakkari dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 374

9. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım , hatice – 197

10. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 209

11. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha iyi, teşekkürler , Hasan – 277

12. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , banu – 43

14. Bayburt merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 17-07-2021 22:04:22

15. Ağrı dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 176

16. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 22:05:16

17. Ordu dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, sağolun , ziya – 9

18. Giresun dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Mrb paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler , ahmet – 307

19. Kırşehir dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, sağolun , Emine – 231

20. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun , hatice – 156

21. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 484

22. Nevşehir dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 462

23. Manisa dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selam herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 297

24. İzmir dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun , Aylin – 38

25. Elazığ dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selam siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 260

26. Tokat merkezden ben ali. Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-07-2021 22:28:42

27. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım

28. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Kırıkkale merkezden ben . Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 22:36:03

30. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 119

31. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler 17-07-2021 22:43:29

32. Düzce merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 22:43:48

33. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 48

34. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 413

35. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 267

36. Bitlis dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , ahmet – 354

37. Yalova dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 339

38. Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, şukuladım

39. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 22:50:28

40. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , – 19

41. Yozgat dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , gaye – 478

42. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 17-07-2021 22:53:19

43. Şırnak dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 271

44. Siirt dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 379

45. İzmir dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, face de paylaştım , – 78

46. Yozgat merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 22:59:24

47. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, şukuladım

48. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

49. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

50. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-07-2021 23:02:25

51. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 17-07-2021 23:03:16

52. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , – 16

53. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 17-07-2021 23:10:02

54. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

55. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 55

56. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

57. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 353

58. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

59. Adıyaman dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 333

60. Niğde dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Slm siteniz valla çok güzel, teşekkürler , hatice – 440

61. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım , ziya – 256

62. Konya dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 266

63. Gaziantep dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 53

64. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 250

65. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 10

66. Selam web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım

67. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 493

68. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 23:53:05

69. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 241

70. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım

71. Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

72. Selam herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

73. Kırşehir dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selam sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 434

74. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, saolun , ali – 240

75. Ardahan dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 378

76. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 390

77. Kütahya dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 358

78. Kastamonu dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selamlar web siten gerçekten mükemmel, sağolun , gaye – 132

79. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, tebrikler

80. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 86

81. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım

82. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 244

83. Isparta dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 220

84. Burdur merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-07-2021 00:25:37

85. Giresun merkezden ben emin. Mrb web sitesi inanki hayran edici, tebrikler 18-07-2021 02:51:24

86. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 378

87. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , ali – 269

88. Iğdır merkezden ben banu. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-07-2021 15:54:00

89. Kocaeli dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Slm sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 455

90. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Mrb siten inan ki iyi, saolun , memo – 169

91. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , ali – 236

92. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

93. Osmaniye dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ziya – 118

94. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, saolun

95. elif yılmaz Reply

Selamlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

96. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

97. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 25

98. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 67

99. Adana merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 03-08-2021 14:13:40

100. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selamlar paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 179

101. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten gerçekten hayran edici, sağolun 10-08-2021 15:25:58

102. Şanlıurfa merkezden ben . Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-08-2021 00:18:15

103. Sakarya dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 255

104. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , – 449

105. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 161

106. Gaziantep merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 15-08-2021 11:08:59

107. Edirne dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 56

108. Bu konu : ” Doki Ailesi kimdir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun , Emine – 170

109. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Merhaba siteniz inan ki mükemmel, saolun , elif yılmaz – 121

110. Merhaba herkese web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

111. Denizli merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 05-09-2021 16:58:34

112. Sakarya merkezden ben ziya. Slm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım 06-09-2021 12:03:37

113. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz valla güzel, saolun 19-09-2021 07:43:51

114. Tekirdağ dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ziya – 193

115. Kayseri dan kimler var. Doki Ailesi kimdir? . Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 384

Write A Comment