Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi.

Hemen hemen söylüyor. Orada, onlara kredi verdiğimiz kadar bilgili olmayan ya da kendilerini ve geçimlerini korumak için hikayeyle birlikte ilerleyen bir sürü doktor olmalı. Onları bile suçlayamam çünkü yaptığımla aynı şey. Vergi ödemeyi bırakmayacağım çünkü para cezasına çarptırılacağımı ve / veya hapse atılacağımı ve hayatım mahvolduğunu biliyorum.

Ancak bu, saygının bir kişinin işinde, unvanında veya kimlik bilgilerinde yer almadığını gösteriyor. Gerçek de değil. “Elitleri” suçlamak istiyorum, ama gerçekte, eğer halk inandığımız kadar ahlaki ve erdemli olsaydı, ilk etapta var olmalarına asla izin vermezdik.

“Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi.” üzerine 103 yorum

1. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:04:05

2. Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, şukuladım 14-05-2020 08:08:15

3. Batman merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:08:32

4. Adıyaman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, sağolun 14-05-2020 08:22:31

5. Karaman merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:25:07

6. Bitlis merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 10:53:51

7. Kırklareli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 11:28:50

8. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 17-05-2020 19:20:20

9. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-06-2020 12:55:41

10. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 16-06-2020 15:19:39

11. Kırıkkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım 19-06-2020 18:37:37

12. Denizli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-06-2020 06:11:57

13. Ankara merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-06-2020 23:13:54

14. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 18:40:51

15. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 17-07-2020 10:27:39

16. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-07-2020 05:46:40

17. Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 01:18:42

18. Aksaray merkezden ben Emine. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım 08-09-2020 15:19:14

19. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-09-2020 03:10:07

20. Burdur merkezden ben Emine. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 23-09-2020 08:18:02

21. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:30:28

22. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:44:00

23. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 02:37:51

24. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım 15-10-2020 17:07:58

25. Bolu dan kimler var. Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. . Merhaba bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 280

26. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 368

27. Ağrı dan kimler var. Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. . selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 114

28. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha güzel, sağolun , ahmet – 128

29. Adana merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-11-2020 06:28:56

30. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 477

31. Iğdır dan kimler var. Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. . Slm paylaşımın harbiden güzel, şukuladım , ahmet – 157

32. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 233

33. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 305

34. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , banu – 450

35. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 292

36. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 19

37. Isparta merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 26-12-2020 09:52:11

38. Karabük dan kimler var. Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. . Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 240

39. Bu konu : ” Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. ” çok güzel. Slm sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 314

40. Hatay dan kimler var. Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. . Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 169

41. Diyarbakır dan kimler var. Doktorlar bu korona maddelerine gerçekten inanıyorlarsa düşündüğüm kadar eğitimli olmalılar. Ya bu, ya da biri yeminlerinden bir mola vermeye karar verdi. . Slm siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 427

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link