Virüsün aşırı uçtuğu teorisinden, var olmadığını düşünmeye kadar uzanıyordum. Ama bunu desteklemek için cevaplayamayacağım bir soru, doktorların hastanelerinin dolduğunu söylemelerinin nedeni. Bunu MSM’den almıyorum, bunu İngiltere’de konuştuğum doktorlardan alıyorum. Düşüncesi olan var mı?

23 Comments

1. Sinop merkezden ben emin. Selamlar sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 17-04-2021 17:17:50

2. Bu konu : ” Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 229

3. Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler 17-04-2021 17:22:42

4. Konya dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 248

5. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, twitter da paylaştım

6. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım

7. Bu konu : ” Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 37

8. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

9. Bingöl dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 121

10. Ardahan dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Selam herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 451

11. Karabük dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 218

12. Aksaray dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Selam sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 335

13. İzmir dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Merhabalar web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Emine – 357

14. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 07-05-2021 10:13:05

15. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler

16. Bu konu : ” Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 434

17. Bu konu : ” Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, tebrikler , ziya – 210

18. Hatay dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 487

19. Karabük dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , ali – 121

20. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 207

21. Zonguldak merkezden ben ali. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-06-2021 18:32:59

22. Bingöl dan kimler var. Doktorlar neden Covid’deki hastanelerin taşması konusunda şikayet ediyor? . selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 293

23. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link