Doktorlar ve hemşireler, hasta sayısını ve onu ciddiye alan insanların sayısı konusunda çok üzülürlerse, merak ettim.

Başlığında düzenleme * Ciddiye almamak

Endüstrilerini bu kadar doğrudan etkilediğinden, bunun bir plandemi olduğu politik yönünden daha fazla üzülmemeleri gerekir mi? Bilimi biliyorlarsa bunun doğru bir şekilde okula gittiklerini söylediklerinde bunun sihirli bir şekilde meydana geldiğini düşünüyorlar mı? Bilime ve tıpkı bizim gibi çalışmalara erişimleri var … neden daha fazla üzülmediler, para? Bu işleri kaybetmek istemiyorlar mı? Bütün bunlar için Çin’e ya da Demokratlara işaret etmek istemiyorlar mı?

“Doktorlar ve hemşireler, hasta sayısını ve onu ciddiye alan insanların sayısı konusunda çok üzülürlerse, merak ettim.” üzerine 24 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 27-09-2020 13:04:09

2. Muş merkezden ben ziya. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:49:59

3. Bu konu : ” Doktorlar ve hemşireler, hasta sayısını ve onu ciddiye alan insanların sayısı konusunda çok üzülürlerse, merak ettim. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 242

Yorum yapın