Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var.

1. İmza doğrulamasını kaldırın.

2. ⁠Seçmen kütüğündeki herkese gözetim zinciri olmaksızın milyonlarca oy pusulası gönderin (seçmen listeleri ölüler, yasadışılar, suçlular, taşınan insanlar içerir, herkes istenmeden oy pusulası göndermemiş, posta yoluyla oylama yapılacaktır. İstenmeyen oy pusulalarının sayısı postalanmış, çok sayıda hileli olarak üretilmiş oy pusulalarının, postalanan toplam oy pusulalarını geçmediği sürece enjekte edilmesini sağlar)

3. ⁠ Güvenli özel bir yerde Biden için önceden basılmış posta ile gönderilen oy pusulalarını üretmek

4. ⁠Milwaukee, Atlanta, Detroit, Philadelphia, Pittsburgh, Las Vegas ve Phoenix yakınındaki sahneleme alanlarına sahte posta ile gönderilen oy pusulalarını taşıyın

5. Biden’e oy vermek için seçim gecesi canlı olan seçim yazılımını kullanın ve her bölgedeki kayıtlı seçmen toplamlarını aşmamak için kontrollü Demokrat ilçelerdeki çeşitli bölgelerde oyları Biden’e geçirin. Bu, yerel operatörler tarafından veya makineler internete bağlıysa bilgisayar korsanları ve yabancı hükümetler tarafından yapılabilir.

6. Canlı oylama tamamlandıktan sonra, elektronik oylama hilesi ile gecenin erken saatlerinde değiştirilen istenen toplam oy sayımına ulaşmak için Biden için üretilmiş oy pusulalarının beslenmesi

7. – Postalanan toplam oy pusulalarını aşmadığı sürece, gerekli miktara kadar, imal edilmiş, postayla gönderilen oy pusulalarında besleme.

8. – Biden için ek oylar enjekte etmek için postayla gönderilen çok sayıda oy pusulası veya imal edilmiş oy pusulaları için geçmiş tarih postaları gerekliyse

Bu, seçimlerin nasıl çalındığının ve neden savaş alanı eyaletlerindeki altı büyük Demokrat şehri kontrol altında tuttuğunun aynı anda sayım sayımının neden olduğunun kalbidir.

Trump aşırı performans gösteriyordu ve elektronik oylama sistemi tablolarının ayarlanması gerekiyordu. Biden için üretilen oy pusulaları, olaylara tanık olmak için en az sayıda insanın hazır olacağı gecenin karanlığında sahneleme alanlarından aktarıldı.

Hem elektronik makinelerin / tablolayıcıların hem de TÜM oy pusulalarının adli denetimi olmadan, bu sahtekarlığı basit bir el sayımı ile ortaya çıkarmak mümkün olmayacaktır.

Sadece Biden için herhangi bir kırışıklık ve basılı işaret içermeyen çok sayıda postayla gönderilen tuhaf oy pusulalarının tanımlanması ve incelenmesi gerekecekti. Tabülatörlerden gelen sistem günlükleri ve makinelerden, usb sürücülerden ve flash kartlardan gelen veriler adli olarak incelenmelidir.

“Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var.” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. ” çok güzel. Merhabalar web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 82

2. Kırşehir dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . Selamlar sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım , ziya – 409

3. Eskişehir dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 41

4. Trabzon dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . Merhabalar siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 172

5. İstanbul dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , ziya – 458

6. Bu konu : ” Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. ” çok güzel. Mrb siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 265

7. Bu konu : ” Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, tebrikler , hatice – 104

8. Bu konu : ” Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler , Emine – 52

9. Bu konu : ” Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , – 369

10. Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 20-01-2021 17:00:49

11. Bitlis dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . Selamlar sayfan vallaha billaha güzel, sağolun , emin – 84

12. Uşak dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 479

13. Bu konu : ” Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 101

14. Osmaniye dan kimler var. Dolandırıcılık planının birden çok katmanı var. . selamun aleyküm sayfanız cidden iyi, face de paylaştım , doruk – 99

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link