Dolandırıcılıkta posta mı?

Bunu söylemekten nefret ediyorum ama Drump postayla gönderilen oy sahtekarlığı konusunda haklı olabilir. Az önce bir “Evde Oy Oylama Talep Formu” aldım, ancak bu Kasım ayında posta ile oy vermedim ve şahsen oy vermeyi planlamadım. Bunun bir aldatmaca olduğuna dair en büyük ipucu, 90’lı yıllarda bilgisayar tarafından yapılan hatalardan birinin altında bana hitap etmesi. O zamandan bu yana geçen 30 yıl içinde, bu yanlış isim altında hiçbir zaman yasal posta almadım, bu yüzden bunun bir posta listesinden gelmesi gerekiyordu. Bu talep edilmeyen oy pusulası formlarını başka kaç kişi aldı?

“Dolandırıcılıkta posta mı?” üzerine 46 yorum

1. Edirne merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:56:15

2. Diyarbakır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, şukuladım 01-09-2020 08:45:44

3. Konya merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-09-2020 08:05:27

4. Adıyaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:22:25

5. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 347

6. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım 20-10-2020 09:16:02

7. Gaziantep merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 19:51:22

8. İstanbul dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 161

9. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 490

10. Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:51:15

11. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , emin – 66

12. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, tebrikler , Aylin – 328

13. Ardahan dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 335

14. Sivas dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Selam sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 44

15. İzmir dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 406

16. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 490

17. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 312

18. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 348

19. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 351

20. Uşak dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun , hatice – 42

21. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 382

22. Diyarbakır dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 212

23. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun , ali – 245

24. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 338

25. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım 03-02-2021 21:10:35

26. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 410

27. Kocaeli dan kimler var. Dolandırıcılıkta posta mı? . Merhaba web sitesi inanki iyi, şukuladım , ali – 154

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link