Dolandırıcılıkta posta mı?

Bunu söylemekten nefret ediyorum ama Drump postayla gönderilen oy sahtekarlığı konusunda haklı olabilir. Az önce bir “Evde Oy Oylama Talep Formu” aldım, ancak bu Kasım ayında posta ile oy vermedim ve şahsen oy vermeyi planlamadım. Bunun bir aldatmaca olduğuna dair en büyük ipucu, 90’lı yıllarda bilgisayar tarafından yapılan hatalardan birinin altında bana hitap etmesi. O zamandan bu yana geçen 30 yıl içinde, bu yanlış isim altında hiçbir zaman yasal posta almadım, bu yüzden bunun bir posta listesinden gelmesi gerekiyordu. Bu talep edilmeyen oy pusulası formlarını başka kaç kişi aldı?

“Dolandırıcılıkta posta mı?” üzerine 17 yorum

1. Edirne merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:56:15

2. Diyarbakır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, şukuladım 01-09-2020 08:45:44

3. Konya merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-09-2020 08:05:27

4. Adıyaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:22:25

5. Bu konu : ” Dolandırıcılıkta posta mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 347

Yorum yapın