Ulusal borcumuz kime gidiyor? Aslında, bizi depresyondan kurtarmak için 30’lu yıllarda bize bir ton borç veren İngiltere’ye (veya daha spesifik olarak İngiliz Bankalarına) ödenmesi gerekiyordu.
Tamam, ne olmuş yani? Peki bu süre zarfında sosyal güvenlik de yapıldı. Sosyal güvenlik kartınızın arkasına bakarsanız, kırmızı mürekkeple (kanı simgeleyen) dolar banknotundaki seri numarasıyla aynı görünen bir koddur. Bu, doğan her kişiye bir sosyal güvenlik numarası atandığı ve her bir kişiye uyacak şekilde uygun miktarda dolar faturalarının basıldığı anlamına gelir. Eğer bu kadar masumsa, neden bu dolar hakkında daha kamuoyunda bilinen bir gerçek değil?
Amerikan halkının bedenleri, ulusal borcumuzun farkında olmadan teminattır, yani eğer borçlu olduğumuz güçler bir gün toplamak isteseler, toprağımızı ve üzerimizdeki kıyafetleri yasal olarak geri alabilir. (Bu, Jordan Maxwell’in “Sembollerin Gizli Yaşamı” ndan bir bulguydu ki, daha fazla insanın bilmesi gerektiğini düşündüğüm tonlarca başka göz açıcı şey var

Author

59 Comments

1. Osmaniye merkezden ben banu. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 19-09-2020 07:46:57

2. Konya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 19-09-2020 14:38:14

3. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-09-2020 20:03:57

4. Erzincan merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım 30-09-2020 04:22:45

5. elif yılmaz Reply

Selam siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:19:06

7. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 12:58:19

8. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

9. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

10. Rize merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:23:09

11. Gaziantep merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 25-10-2020 04:29:51

12. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, saolun 30-10-2020 05:47:56

13. Kocaeli merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-11-2020 01:26:18

14. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 182

15. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 246

16. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 250

17. Ağrı dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 142

18. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, saolun , – 28

19. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm siten valla hayran edici, teşekkürler 06-12-2020 14:09:24

20. Kars merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 15:05:00

21. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , – 222

23. Ankara dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 232

24. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun

26. Tunceli merkezden ben Emine. Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-12-2020 15:13:43

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, sağolun , elif yılmaz – 484

28. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 193

29. Merhaba sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 300

31. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 246

32. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 140

33. Karabük merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-01-2021 07:37:29

34. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 421

36. Bayburt dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 336

37. Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Eskişehir merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun 17-02-2021 18:19:49

39. İzmir dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 142

40. Kilis dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Merhabalar web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 252

41. Mardin merkezden ben Emine. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 12-03-2021 06:56:59

42. Niğde dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 437

43. Antalya dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 209

44. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, twitter da paylaştım

45. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

46. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

47. Çankırı dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . selamun aleyküm sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 52

48. Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım 03-05-2021 19:14:56

49. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler , Hasan – 428

50. İstanbul dan kimler var. Dolarlık Bankanın Sırrı . Selamlar sayfa inanki güzel, şukuladım , ali – 195

51. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 412

52. Mardin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 04-06-2021 21:27:42

53. Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, face de paylaştım 07-06-2021 06:03:07

54. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Dolarlık Bankanın Sırrı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , Aylin – 495

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link