Dolarlık Bankanın Sırrı

Ulusal borcumuz kime gidiyor? Aslında, bizi depresyondan kurtarmak için 30’lu yıllarda bize bir ton borç veren İngiltere’ye (veya daha spesifik olarak İngiliz Bankalarına) ödenmesi gerekiyordu.
Tamam, ne olmuş yani? Peki bu süre zarfında sosyal güvenlik de yapıldı. Sosyal güvenlik kartınızın arkasına bakarsanız, kırmızı mürekkeple (kanı simgeleyen) dolar banknotundaki seri numarasıyla aynı görünen bir koddur. Bu, doğan her kişiye bir sosyal güvenlik numarası atandığı ve her bir kişiye uyacak şekilde uygun miktarda dolar faturalarının basıldığı anlamına gelir. Eğer bu kadar masumsa, neden bu dolar hakkında daha kamuoyunda bilinen bir gerçek değil?
Amerikan halkının bedenleri, ulusal borcumuzun farkında olmadan teminattır, yani eğer borçlu olduğumuz güçler bir gün toplamak isteseler, toprağımızı ve üzerimizdeki kıyafetleri yasal olarak geri alabilir. (Bu, Jordan Maxwell’in “Sembollerin Gizli Yaşamı” ndan bir bulguydu ki, daha fazla insanın bilmesi gerektiğini düşündüğüm tonlarca başka göz açıcı şey var

“Dolarlık Bankanın Sırrı” üzerine 11 yorum

1. Osmaniye merkezden ben banu. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 19-09-2020 07:46:57

2. Konya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 19-09-2020 14:38:14

3. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-09-2020 20:03:57

4. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:19:06

5. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 12:58:19

6. Rize merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:23:09

Yorum yapın