Dolarlık Banknot

Piramidi çevreleyen dolarlık banknotun arkasındaki Latince metinde birinin yazısını gördüm ve tercümesi. Ben de kazmaya başladım. Gönderiyi bulamıyorum, üzgünüm! Orada yorum yapmak istedim, ama bunda da sorun yok.

“Piramidin tepesindeki ‘Annuit Coeptis’, ‘Tanrı girişimimizi destekledi anlamına geliyor. Tabanın altındaki ‘Novus Ordo Seclorum’ ifadesi, ‘çağların yeni bir düzeni’ olarak tercüme edilebilir. ‘”

Ben de bunun ne zaman uygulandığını araştırmaya başladım.

Dolar banknotunun arkasının 1935’te değiştiği ortaya çıktı?

Çocuklar – İkinci Dünya Savaşı o zaman mı sürüyordu?

Bu aynı zamanda Sosyal Güvenlik geliştirildiği zaman mıydı?

USS Macon çöküyor mu? Amacını bulamıyorum? Belki yeterince kazmıyorumdur.

Triumph of the Will, Hitler tarafından yayınlandı.

Bu aynı zamanda yemeğimize antibiyotik pompalamaya başladıkları zaman mı?

https://www.nature.com/articles/s41599-018-0152-2

Bana yardım et. Daha çok kazmak istiyorum. Herkesin ne bulabileceğini gördün mü? Çünkü bu, hükümetimize sızdıklarında.

“Dolarlık Banknot” üzerine 13 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 22:55:40

2. Batman merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-09-2020 04:34:55

3. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:39:08

4. Kilis merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:20:21

5. Bu konu : ” Dolarlık Banknot ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , hatice – 156

6. Kırşehir dan kimler var. Dolarlık Banknot . selam arkadaşlar siteniz valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 282

Yorum yapın