Kategoriler
Genel

Domuz Gribi bir aldatmaca idi. Ebola bir aldatmacaydı. Zika bir aldatmacaydı. Coronavirus histeri trenine atlıyorsanız, dikkat etmiyorsunuz.

İşte mükemmel bir makale geçmiş AMA konuk Sharyl Attkisson tarafından.

2009 yılında "olası" veya "varsayılan" 2009 H1N1 veya "domuz gribi" teşhisi konulduysa, bunu bilmek sizi şaşırtabilir: olasılıklar H1N1 grip hastalığınız olmadı. Aslında, muhtemelen hiç grip yaşamadınız. Bu, üç aylık bir CBS News soruşturmasında elde edilen eyalet test sonuçlarına göre.

Bu hikaye CBS TV haberleri tarafından öldürüldü ve Attkisson'un kariyeri yayınlandıktan sonra asla aynı değildi, özellikle CDC ile aşılar arasındaki ceza bağlantısını araştırmaya başladığında, bu "viral" korkulardan her biri için bastırıyorlardı.

Sonunda, hiçbir CBS yayını ona dokunmak istemedi. Bir salgın fikrini pompalayan çok sayıda hikaye yayınladık, ancak tüm hype'a orijinal, yeni bir ışık saçacak olanı değil.

(Attkisson’un makalesi) adil, doğru, yasal olarak onaylanmış ve bir hikaye harikaydı. CDC'nin gerçek Domuz Gribi istatistiklerini gizli tutması, halkın birçoğunun çocuklarına gerekli olmayan deneysel bir aşı alması ve vermesi anlamına geliyordu.

İşte 80'lerden beri Big Pharma'nın "virüs" konusundaki takıntısını çağıran Jon Rappoport'tan bazı mükemmel bilgiler:

Yeni Çin virüsü, Domuz Gribi aldatmaca, tarih önemlidir

Amerika'nın dört bir yanındaki doktorlar için Domuz Gribi veya “büyük olasılıkla” Domuz Gribi hastaları teşhis ettikleri hastalardan kan numunelerini test için laboratuvarlara göndermek rutin bir işlemdi. Ve ezici bir şekilde, bu numuneler sonuçla geri geliyordu: Domuz Gribi değil, herhangi bir grip değil.

Bu büyük sırdı. CDC'nin sakladığı şey buydu. Bu yüzden Domuz Gribi vaka numaralarını bildirmeyi bıraktılar. Attkisson bunu keşfetti. Bu yüzden kapatıldı.

Bu yayında bir şey okuduysanız, bunu okuyun:

Yeni bir virüs hikayesi her zaman kulağa hoş geliyor. Bacakları olacak. İnsanlar bunu bilmek isteyeceklerdir. Bazı gazeteciler – bir virüsün varlığını ve korkunç etkisini kabullenerek – o topu alıp onunla birlikte yeni bir bölgeye koşacaklar: “virüs bir laboratuarda yaratıldı.”

Durmuyorlar ve aldatmacanın en dibe kadar gitme olasılığını (tarih tarafından onaylandı) düşünmüyorlar – aslında hiçbir virüs bulunmadı ya da eğer varsa, zararlı olduğuna dair sıfır bir kanıt var. Bu hayati adımı kaçırıyorlar.

Ebola aldatmaca hakkında daha fazla okuma:

Ebola virüsü var mı?

Bilim adamı, hiçbir insandan izole edilen hiçbir güvenilir kanıt Ebola virüsü bulamıyor

Ebola gizli op: “kim yararlanır?” Sorusuna 30 cevap

Ebola aldatmaca güncellemesi: CDIA'ya FOIA talebim

Dr. David Rasnick'ten doktora:

Hem Ebola hem de Marburg virüslerinin izolasyonu ve Ems (EM: elektron mikroskobu resimleri) hakkındaki literatürü ayrıntılı olarak inceledim. Ebola virüsünün (ve bu nedenle Marburg'un) insanlardan izole edildiğine dair ikna edici bir kanıt bulamadım. İnsan izolasyonuna dair kesin bir kanıt yoktur.

Zika aldatmaca hakkında daha fazla okuma:

Zika aldatmaca: yalancı stratejisi, kart evi

Zika: Tıbbi Dolandırıcılık Tedarikçilerine Mesaj

Haberlerde Zika sahte bilim; con sanatçılar iş başında

Ve son olarak, astrolojik ve numerolojik bağlantılar da dahil olmak üzere, "koronavirüs" salgınının "gizli" zamanlaması hakkındaki kendi gözlemlerim:

Ezoterik Astroloji, Numeroloji ve Coronavirüs: Kademeli Gizli Ritüeller Olarak Pandemi

Unutmayın, önemli değil sen okült / numerolojiye inanma, seçkinler yapmak. Gerçekliğin bu yönünü görmezden gelmek, nihayetinde bu gizli işlemlerin eksik bir resmini verecektir.

“Domuz Gribi bir aldatmaca idi. Ebola bir aldatmacaydı. Zika bir aldatmacaydı. Coronavirus histeri trenine atlıyorsanız, dikkat etmiyorsunuz.” için 36 yanıt

Kastamonu merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi valla mükemmel, şukuladım 27-01-2020 03:06:46

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-01-2020 09:08:45

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2020 20:23:39

Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 02-02-2020 15:09:43

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 09-02-2020 02:48:08

Karaman merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2020 17:46:38

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 02-03-2020 12:46:20

Antalya merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-03-2020 07:49:50

Artvin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-03-2020 09:23:45

Ardahan merkezden ben doruk. Slm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-03-2020 11:05:08

Çanakkale merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-03-2020 00:22:18

Rize merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-03-2020 00:01:19

Konya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 27-03-2020 03:08:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir