Don Trump Jr, Vince McMahon’a benziyor

Tamam, bu yüzden her zaman Don Jr’ın Eric Trump ile karşılaştırıldığında Don Sr’a hiç benzemediğini söyledim. Ama 40 yaşındaki Vince McMahon ile Don Jr’ın aynı göz şekline bakarsanız, aynı saç çizgisi aynı çarpık gülümseme. Don Jr’ın Vince McMahon’un gayri meşru çocuğu olduğuna inanıyorum.

gönderen … hatterthemad42
[comments]

“Don Trump Jr, Vince McMahon’a benziyor” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” Don Trump Jr, Vince McMahon’a benziyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 255

2. Amasya dan kimler var. Don Trump Jr, Vince McMahon’a benziyor . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 474

3. Siirt dan kimler var. Don Trump Jr, Vince McMahon’a benziyor . Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 111

4. Adana merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-11-2020 20:52:54

5. Bu konu : ” Don Trump Jr, Vince McMahon’a benziyor ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, sağolun , mehmet – 279

6. Bitlis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım 03-12-2020 16:08:20

Yorum yapın