Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim?

İnsanların komplonun en alakalı yönlerini tartışacaklarının farkındasın, değil mi? Demek istediğim, şu anda yaşadığımız çılgın zamanlar ve olup bitenlerin insanlığın geleceği için son derece önemli olduğu düşünüldüğünde, insanların koca ayakla, dev sahtekarlıkla veya New ile meşgul olmasını beklemiyorum. Neredeyse geldiğimiz uçurumun önemi nedeniyle Schwabland tipi şeyler.

Ağlamayı anlıyorum ama şu anda olan şey çoğu kişinin endişelenmesi için çok ağır

“Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim?” üzerine 12 yorum

1. Ardahan merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 19-01-2021 09:32:50

2. Bu konu : ” Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 191

3. Bayburt merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım 19-01-2021 19:03:27

4. Sivas dan kimler var. Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim? . Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 262

5. Gaziantep dan kimler var. Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim? . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 35

6. Bu konu : ” Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim? ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 70

7. Yalova dan kimler var. Donald burada kullanıcılardan ve boktan paylaşımlardan büyük bir döküm aldı mı, sadece ben miyim? . Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link