Kategoriler
Genel

Donald J Trump pysop

TRUMP PYSOP

Donald Trumps tüm başkanlık bir PSYOP’tur İnsanların bir kültüne katılmalarını ve ölümsüz sadakatlerini göstermenin ne kadar kolay olduğunu deniyorlar. Kendilerini mağdur hissedilen işçi sınıfı beyazlarının duygularını etkiliyorlar. Bu adamların öfkeli, acı ve savaşçı olmasını istiyorlar ama çoğunlukla ölümsüz, sarsılmaz sadakatlerini istiyorlar, böylece otoriter bir devlet kuruyorlar. Birilerinin yanlış olduğunu bildikleri bir şeyi savunmak için ne kadar ileri gideceklerini test ediyorlar. İnsanların bir zamanlar inandıkları ideolojileri ne kadar sıklıkla ve ne sıklıkta tutabileceklerini test ediyorlar. Diğer sübyancıları kınarken bir grup insanı bir sübyancı savunmaya alıp alamayacaklarını görüyorlar. Yaralanan veya ölen birkaç polis memuru sadece sahte bayraklardı, kan keseleri vardı, itildikleri yerden daha sert düştüler, gerçekten vurulmadılar, saklandılar ya da kriz aktörleri oldular.

Komplo ettim mi?

“Donald J Trump pysop” için 15 yanıt

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 08:41:17

Erzincan merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-06-2020 04:35:00

İstanbul merkezden ben ali. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-06-2020 08:36:02

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-06-2020 04:41:41

Gaziantep merkezden ben Emine. Selam paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:18:58

Kilis merkezden ben Emine. Mrb siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 04:55:00

Gaziantep merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 09-07-2020 01:18:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir