Biliyorum, bilinmeyen bir nedenle Donald Marshall tartışmalı bir isim ve bu subjede konu. Bununla birlikte, söylediği her şey doğruysa ve JFK’nin suikastı hakkında bildiklerimizi biliyorsak, JFK’ye ne olduğunu kolayca açıklayabiliriz.

Marshall, Washington ve Hollywood’daki büyük oyuncuların çoğunda elma çekirdeği büyüklüğündeki bu cipslerden bahsediyor. Illuminati bu çipi kendi kendine yok ederek kişide “anevrizmaya” neden olabilir. JFK’nin ifşa edeceğini bildiğimiz şeyle, bu insanların JFK’ye karşı belli bir düşmanlığı olacaktı. JFK’nın kafasına yerleştirdikleri çipin kendi kendini yok etme sekansını çok daha fazla etkinleştirmediklerini ve kafasında mini mermi benzeri patlamaya neden olmadıklarını kim söyleyebilir? Bu aynı zamanda cinayetini açıklamaya çalışan “Sihirli Kurşun” teorisine de güvenemez mi?

Author

26 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Selam web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 173

2. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, sağolun 01-04-2021 17:49:45

3. Bu konu : ” Donald Marshall ile JFK bağlama ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 444

4. Bu konu : ” Donald Marshall ile JFK bağlama ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 251

5. Bartın merkezden ben ziya. Slm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun 02-04-2021 17:56:37

6. Bu konu : ” Donald Marshall ile JFK bağlama ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, saolun , emin – 267

7. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-04-2021 17:37:21

8. Çankırı merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 06-04-2021 13:38:04

9. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, tebrikler

10. Gürbüz Reply

Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

11. Adıyaman dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 352

12. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, sağolun 22-04-2021 11:34:28

13. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 08-05-2021 07:35:12

14. Kars dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 297

15. Bu konu : ” Donald Marshall ile JFK bağlama ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 116

16. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Selam siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 304

17. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

18. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha iyi, şukuladım 05-06-2021 03:06:01

19. Sakarya dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 195

20. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, teşekkürler

21. Muş dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 131

22. Konya dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , – 29

23. selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım

24. Hatay dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Merhaba paylaşım gerçekten iyi, sağolun , banu – 367

25. Yozgat dan kimler var. Donald Marshall ile JFK bağlama . Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link