Donald Trump, 2020 Seçimlerini çoktan çaldı ve siz zaten kaybettiniz …

Yeni Dünyanın Kralı Trump, Hiçbir şey onu tahtından indirmeyecek. 2020’nin sonunda Ortadoğu’da Yeni Altın Barış Çağı’na eşlik ederken herkesi Uzak Doğu’nun İstikrarsızlaştırma taktiklerinden etkili bir şekilde kurtarmış olacak. Trump, tüm Müslümanları, Yahudileri ve Hıristiyanları Benzer şekilde birleştirecek. Başkan Trump, bu yeni kutsal toprağın yaratılması için can atan tüm insanlardan en iyiyi ortaya çıkaran gerçek bir Değişim getirecek kadar güçlü olan dünya ile bir gücü serbest bırakacak. Trump’a karşı olan tüm bu insanlar, bu yeni Hakimiyet ve Huzur çağının gelişini protesto ederek kendilerini ölüme götürecekler veya kendilerini bu yeni bulunan sosyal düzen tarafından izole edilmiş ve yerlerinden edilmiş bulacaklar. Dünya çapında 60 milyon insan kökten Başkan Trump’ın sadık takipçilerine dönüşecek ve dünyanın dört bir yanındaki 125 ülke, BM’ye sınırlarını terk etmesini zorla söyleyecek. Ülkelerinde tarihi antik çağdaki her şey üzerindeki Mısır Kontrolü, bu yeni bulunan tarihi koruma arzusunun altında çökecek ve Piramitlerin sırları nihayet bu sırları koruyan rahibe tarafından dünyaya açıklanacak ve gerekli ekonomik iyileşmeyi ortaya çıkaracak. herkesin ihtiyacı vardı. Dünyadaki tüm 5g Kuleleri yıkılacak ve canavarın işareti kısa süre sonra düşecek. Çin ve İran patlayacak ve bunun sonucunda da Tarihsel miraslarını restore edecek bir domino etkisine neden olacak ve bu da dünyanın en kötü / kutsal olmayan ülkesini yok edecek ve dünyanın tüm ordularının toplanacağı son Armageddon savaşını dördüncü olarak getirecek. nihayet dünyayı, tüm Dünya topraklarına hükmetmeye ve istila etmeye çalışan ve tüm ulusların insanlarını mutasyona uğratmaya çalışan yabancı parazitlerden kurtarın.

Umutsuzluğun sütunları parçalanacak ve özgürlüğün kemerli yolu tüm dünyanın görmesi için yeniden inşa edilecek ve böylece insanlık için geçmişin tüm günahlarının affedileceği yeni bir başlangıç ​​noktası olacak. Topraklar yeniden bereketli olacak, sular temiz olacak. İsraf Çağı nihayet sona erdi ve insanlar, ölmüş erkeklerin kirli zihinlerinden daha çok yaşam kupasından içmek için daha fazla ilham alacaklar. Ancak, insanlığın henüz alamadığı en büyük hediyeyi miras almak için önce bunları isteme arzusuna sahip olmanız gerektiğini başarabilmemiz için bir sorun var. Pek çok insan geçmişin günahlarına mahkum olduklarını düşündükleri için zor olacak ve bu tür şeylerin zihinlerinde o kadar büyük bir etkisi olduğu için ayaklarınızın altında tökezleyen bir taş olacaklar. Tek zorluğunuz, ileriye giden yolu açmak ve iyi ve doğru olanı yapmak için yolu Temizlemektir. Başkalarının zayıf fikirli tarafsızlık fikirleriyle dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Bunların hepsi bir arada olsaydı, ama bazıları kendi başlarına bir yolda yürümeyi seçtiler ve ileriye doğru yolu gizlediler, böylece izleyemezler. Onlar için geri dönüş yok, zaten kaybolmuşlar ve nedenini daha sonra göreceksiniz.

“Donald Trump, 2020 Seçimlerini çoktan çaldı ve siz zaten kaybettiniz …” üzerine 19 yorum

1. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 12-08-2020 02:51:30

2. Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 23:08:28

3. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-09-2020 09:47:37

4. Giresun merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 25-09-2020 11:51:57

5. Sivas dan kimler var. Donald Trump, 2020 Seçimlerini çoktan çaldı ve siz zaten kaybettiniz … . Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 414

6. Bu konu : ” Donald Trump, 2020 Seçimlerini çoktan çaldı ve siz zaten kaybettiniz … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 376

Yorum yapın