Donald Trump, Amerikalıları darbeye hazırlamaya mı çalışıyor?

Son zamanlardaki temelsiz QAnon komplo teorilerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, şu soruyu akla getiriyor: başarısız başkanlığının son aylarında Donald Trump, tabanını bir darbe girişimine ikna etmeye çalışıyor mu? “Uyanan” insanlar, zekanın daha sönük tarafında olma eğilimindedir, bu yüzden onları yanlış söylentiler yayarak 2020’de Beyaz Saray’ı güvence altına almalarına yardımcı olabileceklerine ikna etmeye çalışıyor mu? Donald Trump başka ne saklıyor ?!

“Donald Trump, Amerikalıları darbeye hazırlamaya mı çalışıyor?” üzerine 20 yorum

1. Kayseri merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler 25-08-2020 06:56:39

2. Samsun merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 21:18:57

3. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım 17-09-2020 03:09:41

4. Bilecik merkezden ben ali. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım 02-10-2020 09:56:48

5. Yozgat dan kimler var. Donald Trump, Amerikalıları darbeye hazırlamaya mı çalışıyor? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 55

6. Denizli dan kimler var. Donald Trump, Amerikalıları darbeye hazırlamaya mı çalışıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, tebrikler , doruk – 363

Yorum yapın