Kategoriler
Genel

Donald Trump Anekdot Bölüm Deux

Bu yüzden dün koz hakkında yaptığım yazı yakaladıysanız bilmiyorum. işte tüm ihtişamıyla – https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/hwzdva/donald_trump_anecdote_my_wife_told_me_that_has/. temelde siyah insanlara ücretsiz kredi vererek koz hakkında yardımcı bir yazı yaptım ve r / komplo türlerinin ücretli şili ordusu tam olarak çıktı. kutsal lanet downvote tugayı. çıkıyor hikayenin ayrıntılarını yanlış anladım ama özü doğruydu. Bu hatayı biraz şanslı olduğu ortaya çıktı, çünkü hikayenin videosunu kaynaklayabiliriz, lol. Her neyse, bir downvote tugayının neye benzediğini göstermek için ilk yazıyı düzenledim. birkaç şey. aptalca boklar, çoğunlukla tek katmanlı hakaretler ve bu tür bir şey gönderecek bir mantıksız moron sürüsü var. ve çaba için tutarlı bir zamanlama var. zevk için salak yorumlar birkaç yakaladı. Eğer / new tarafından okuma yapmazsanız eğlenceyi kaçırabileceğiniz şekilde yeterince düşürürler. ve hiçbiri komplo düzenleri değildi. ilginç bu adamların nasıl işlediğini anlatıyor. şerefe!

“Donald Trump Anekdot Bölüm Deux” için 11 yanıt

Konya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, şukuladım 25-07-2020 14:51:04

Nevşehir merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-07-2020 06:51:13

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 02:55:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir