Donald kesinlikle bir kertenkele insanıdır. Normal bir insan gibi konuşmakta veya yürümekte zorlanıyor gibi görünüyor. Beyaz Saray’a girdi ve Amerika’yı ele geçirmek için diğer kertenkele çocuklarını da beraberinde getirdi. Bunun hakkında ne kadar çok düşünürseniz o kadar mantıklı olur.

31 Comments

1. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam paylaşım cidden çok iyi, saolun 02-07-2021 06:25:02

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, sağolun

3. Şanlıurfa dan kimler var. Donald Trump bir kertenkele insanıdır . Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 467

4. Şırnak dan kimler var. Donald Trump bir kertenkele insanıdır . selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 275

5. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden çok iyi, şukuladım 06-07-2021 01:02:23

6. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun

7. selamun aleyküm paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 233

9. Çanakkale merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler 08-07-2021 02:54:09

10. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım

11. Afyon dan kimler var. Donald Trump bir kertenkele insanıdır . Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler , hatice – 44

12. Diyarbakır merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 11-07-2021 21:03:14

13. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun , emin – 279

14. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 196

16. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , – 336

17. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanki çok güzel, saolun 29-07-2021 03:20:55

18. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun

19. Adıyaman dan kimler var. Donald Trump bir kertenkele insanıdır . Slm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 201

20. Malatya dan kimler var. Donald Trump bir kertenkele insanıdır . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 100

21. Ankara merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 26-08-2021 06:32:50

22. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 186

23. Bitlis dan kimler var. Donald Trump bir kertenkele insanıdır . Selamın aleyküm web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , banu – 442

24. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 455

25. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 467

26. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, tebrikler 12-09-2021 15:29:18

27. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 234

28. Bu konu : ” Donald Trump bir kertenkele insanıdır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , doruk – 71

Write A Comment