Bence Trump’ın başkan olması her zaman planın bir parçasıydı. Küreselciler, Trump’ın kaos ve dezenformasyon üretmesini istediler, böylece herkes gerçekliğin ne olduğunu sorgulasın – sonra birdenbire bir “Gerçeklik Çarı” ihtiyacımız bizim gerçekliğimizdir. Şu anda bir Biden Çarımızın olduğu yerde yaşadığımız bu distopya, bize gerçekliğimizin ne olacağını söylüyor – Trump olmadan asla gerçekleşmezdi. Trump asla bizim tarafımızda olmadı.

Author

23 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 209

2. Kilis dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . Slm paylaşım inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 404

3. Gümüşhane dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . Merhaba sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 327

4. İzmir dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 441

5. Ankara merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 04-02-2021 00:55:30

6. Mersin merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, saolun 05-02-2021 06:28:46

7. Diyarbakır dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 153

8. Hatay dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, saolun , emin – 195

9. Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 203

10. Antalya dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler , – 123

11. Muğla dan kimler var. Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı . Selam siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 367

12. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, tebrikler 17-02-2021 02:12:37

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 37

14. Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 426

15. Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 30

16. Bartın merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:51:11

17. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. Mrb siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 94

20. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım 10-04-2021 21:32:24

21. Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , emin – 64

22. Bu konu : ” Donald Trump bir PSYOP’du / NWO’nun bir parçasıydı ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link