Donald Trump bugün çok önemli birini affedeceğini söyledi, Julian Assange mı olacak?

Son günlerde Trump, NSA sızıntısı Edward Snowden’ı affetmeye uygun olduğunu söyledi. Şimdi bildirildiğine göre önde gelen birini affedeceğini söyledi, ancak Michael Flynn veya Edward Snowden olmayacak. Dün bu duyuruyu Demokratik Ulusal Kongre’nin başlangıcında yaptı. Düşüncelerin neler ve kimi affedeceğini düşünüyorsun?

“Donald Trump bugün çok önemli birini affedeceğini söyledi, Julian Assange mı olacak?” üzerine 18 yorum

1. Kayseri merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 19-08-2020 19:43:21

2. Ordu merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2020 19:21:44

3. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-08-2020 07:53:15

4. Çorum merkezden ben banu. Merhabalar siten cidden dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 10:07:00

5. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 11-10-2020 00:05:16

6. Kırklareli dan kimler var. Donald Trump bugün çok önemli birini affedeceğini söyledi, Julian Assange mı olacak? . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 127

Yorum yapın