Donald Trump felç geçirdi ve Walter Reed tıp merkezine koştu

Donald Trump, Sean Hannity ile röportaj yaptı ve kısa süre önce Walter Reed tıp merkezine gittiğini söyledi. Kamu malı olan takvimine göre, Walter Reed tıp merkezine son resmi ziyaretinden 238 gün geçti.

Tıp merkezine hazırlıksız ziyareti, bir fincan suyu kaldıramadığı veya basit bir rampadan aşağı yürüyemediği West Point’teki halka açık konuşmasına denk geliyor.

Bunun üzerine Sean’a bilişsel bir test yaptığını söyledi. Neden bilişsel bir test yapsın? Herhangi bir normal tıbbi muayenenin bir parçası değildir, ancak her zaman bir inmeden sonra kalıcı hasarların değerlendirmesinin bir parçasıdır.

Neden bir tıp merkezinde olduğunu bilmeliyiz. Neden bilişsel bir test yaptı? Felç geçirdi mi?

“Donald Trump felç geçirdi ve Walter Reed tıp merkezine koştu” üzerine 27 yorum

1. Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-07-2020 05:54:04

2. Hatay merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-08-2020 12:27:05

3. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 14:29:47

4. Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-08-2020 03:51:01

5. Bitlis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-08-2020 15:34:09

6. İstanbul merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 01-09-2020 15:39:05

7. Erzincan merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 21:36:18

8. Niğde merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 15:51:54

9. Tekirdağ dan kimler var. Donald Trump felç geçirdi ve Walter Reed tıp merkezine koştu . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 499

10. Kocaeli dan kimler var. Donald Trump felç geçirdi ve Walter Reed tıp merkezine koştu . Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , emin – 492

11. Hatay dan kimler var. Donald Trump felç geçirdi ve Walter Reed tıp merkezine koştu . Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 222

12. Trabzon dan kimler var. Donald Trump felç geçirdi ve Walter Reed tıp merkezine koştu . Merhaba web siten cidden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 220

Yorum yapın