Donald Trump her zaman iyi adamdı. Evet, geçmişte demokrattı ama başkanlığa aday olmaya başlayınca partiden ayrıldı. Birdenbire herkes ondan nefret etmeye başladı, özellikle medya yıllar içinde onun hakkında yalan yalanlar yaydı. Benim teorim, derin devleti ve çok daha fazlasını ifşa etmeye çalıştığı yönünde. 2016’da basında yarattıkları tüm olumsuz haberlere rağmen kazanarak derin devleti şaşırttı. Bu yüzden 2020’de seçime hile karıştırdılar, böylece kaybedecek ve zaten olduğundan daha fazla ifşa etme şansı bulamayacak. Muhtemelen bu yüzden diğer başkanların bile yaptığı şeyleri yaptığı için günlük haberlerde yer aldı, muhtemelen bu yüzden demokratlar onu bu kadar çok istediler ve onunla hiçbir şey üzerinde çalışmak istemediler. Trump’ın derin devleti onlara ifşa etmek için terk ettiği teorisi çok makul.

35 Comments

1. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 358

2. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 335

3. Slm sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

4. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Samsun dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Aylin – 274

6. Adıyaman dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 332

7. Sivas merkezden ben banu. Selam web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-07-2021 02:06:23

8. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 442

9. Aydın dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 475

10. Konya merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2021 13:37:41

11. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 06-07-2021 13:39:47

12. Ordu merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2021 22:40:09

13. Sinop dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 210

14. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 307

15. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 388

16. Sakarya merkezden ben banu. Slm siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 17-07-2021 20:42:20

17. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, sağolun , – 363

18. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 358

19. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , – 143

20. İzmir dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Selamlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ali – 235

21. Bayburt dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 497

22. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. Selam sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 365

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 95

24. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 462

26. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 16:22:16

27. Aydın dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 352

28. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 181

29. Bu konu : ” Donald Trump iyi adamdı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 91

30. Şanlıurfa merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 31-08-2021 19:41:15

31. Hakkari merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 01-09-2021 16:57:22

32. Gümüşhane dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 434

33. Afyon dan kimler var. Donald Trump iyi adamdı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 7

Write A Comment