Kişisel olarak Donald Trump hakkında ne düşünürseniz hissedin, bu yine de doğrudur .. ne zaman bir hareket veya gündem varsa, tek bir adam etrafında bir tarikata sahip olmak asla iyi bir şey değildir. İster sol kanat oyuncusu ister sağ kanat oyuncusu olun, bu konuda hemfikir olabilirsiniz .. ama tüm ideolojinizi tek bir adam etrafında bir tarikatta bulunmaya dayandırdığınızda, o zaman herhangi bir hedefe ulaşmak imkansız hale gelir .. oradan bile .. Göçü duvarlarda ve işlerde yıkmak gibi şeyler istiyorsanız ve bunların hepsi harika .. ama Trump bunu yapmazsa ne olur? Trump etrafında bir tarikat içindeyseniz, hedeflerinize ulaşamadığında onu eleştiremezsiniz. Herkes için aynı. Bir kişinin etrafında bir tarikat içindeyseniz, o zaman onlar sizin istediğiniz şeyleri yapmazlarsa onları eleştiremezsiniz .. ve kendi ideolojinizi değiştirmelisiniz ve desteklediğiniz şeyleri bir Belirli politikaları desteklemek ve bu politikaları en iyi temsil eden adaya oy vermek ve hedeflerinize ulaşmalarını sağlamak için ayaklarını ateşe vermek yerine, kült liderinizle sürekli olarak kilitli adım atmak için neredeyse sabit bir temele yakın. kamu görevlilerinin kamu görevlileri olduğu gerçeği .. onlar size hizmet etmek için oradalar ve SİZİN istediğinizi yapmaları gerekiyor .. Tam tersi değil .. ama tek bir politikacı etrafında bir tarikat içindeyseniz, yapamazsınız bu şekilde bakın .. onların sizin için çalıştığını göremezsiniz ve istediğiniz şeyleri yapmalarını bekleyemezsiniz .. sürekli olarak her ne olursa olsun aynı doğrultuda olmak için istediğiniz şeyleri sürekli değiştirmeniz gerekir. şu anda yapıyoruz.

Tarikat içindeyseniz ve Donald Trump duvarı inşa etmek istediğini söylüyorsa, daha önce hiç düşünmemiş olsanız bile neşelendirmek zorundasınız … o zaman daha sonra fikrini değiştirir ve duvarı inşa etmek istemediğine karar verirse Tarikat liderinizle sürekli aynı çizgide kalmak için onunla flop yapmalısınız ..

Trump Afganistan’dan asker çekmeye karar verirse, onu desteklemelisiniz. Ve sonra daha sonra fikrini değiştirirse, bunu da desteklemelisiniz .. Eleştiriye yer yok ve onu istediğiniz şeylerden sorumlu tutmaya yer yok .. artık beklenen bir politikacı kamu görevlisi değil. sizin için teslim etmek. HIM için teslim edene kadar bekleniyorsun

Ve bunun herkes için geçerli olabileceğinden eminiz. Sadece koz değil. Tek bir kişinin etrafında kült haline gelen herhangi bir grup veya hareket, hiçbir zaman gerçek bir hedefe ulaşamaz çünkü o kişinin yaptığı her şeyi her zaman desteklemek zorundadır.

Bunu Trump tarikatında çok görebilir miyim? Belirli politikaları desteklemekten ve belirli şeylerle savaşmaktan bahsediyorlar, ancak o zaman Trump bunu yapmazsa, kozla kilitli kalabilmek için sürekli olarak ters yüz etmek zorunda kalıyorlar ..

Balkabağı kelimenin tam anlamıyla onlara defalarca ihanet ediyor ve onu asla çağıramıyorlar .. bu onların hareketleri için ciddi bir engel .. Seçmen sahtekarlığından şikayet edebilir ve binlerce kişiyi Washington DC’ye getirebilir ve başkentte yürürler ve koyarlar. Kendileri onun için risk altında .. ve sonra arkasını dönüp onlara terörist diyor ve bunun için hapse girmeleri gerektiğini söylüyor (onu dinleyerek)) ..

Ve yine onu bunun için eleştiremezler bile .. onu zayıf bir lider olduğu için çağıramazlar ..

Hatta muhtemelen kaybetmesinin nedenlerinden birinin de bu olduğunu düşünüyorum .. insanlar sadece Trump ruhunu beklediler .. eğer ona başka bir politikacı gibi davrandılar ve onu daha iyisini yapmaya motive edebilecek kötü bir şey yaptığında onu çağırsalar .. ama gördünüz ki, çevrimiçi Trump’a verilen desteğin yavaşça ortadan kalktığını gördünüz ve bunun nedeni muhtemelen insanların hoşlanmadığı şeyleri yaptığı için Trump tarikatında koz eleştirisine yer olmadığını fark edeceklerdi ve bu yüzden yapacaklardı. sadece bırak..

Ve bu şekilde Cultt, kendisinin en büyük düşmanı oldu ..

Trump’ın destekçilerine Jeff oturumlarına mektup yazmaları ve Hillary Clinton’ın soruşturulmasını talep etmeleri için yalvardığını hatırlıyorum, ancak hiçbiri bunu yapmak istemedi çünkü Jeff oturumları Trump yönetiminin bir parçasıydı ve Trump tarikatının kült üyeleri olarak yapamazsınız. Donald Trump ile bağlantısı olan herkesi eleştirmek ..

Bu da planın bir parçası. Tarikat liderinin başı asla dertte olamaz. Tarikat lideri asla yanılamaz

Tarikat lideri her zaman her şeyi kontrol altında tutar ve onu takip etmek sizin görevinizdir.

Ve elbette Jeff seansları Trump’ın istediği hiçbir şeyi yapmadı ama önemli değildi .. önemli olan Trump’ı takip etmekti ..

Author

12 Comments

1. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım

2. Mersin dan kimler var. Donald Trump kültü tehlikeli bir şey . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 467

3. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Donald Trump kültü tehlikeli bir şey ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 231

5. Bitlis dan kimler var. Donald Trump kültü tehlikeli bir şey . Slm web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 448

6. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Donald Trump kültü tehlikeli bir şey . Selamlar sayfa cidden hayran edici, saolun , elif yılmaz – 361

7. Bu konu : ” Donald Trump kültü tehlikeli bir şey ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 65

8. Tunceli merkezden ben . Mrb siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 22-04-2021 01:50:47

9. Bu konu : ” Donald Trump kültü tehlikeli bir şey ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 117

10. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 04-05-2021 21:34:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link