Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor.

Önyargılı falan değilim. Biden’ın ve oğlunda meydana gelen hastalıkların ve laptoo’da bulunan verilerin çok farkındayım. Bunu yayınlamamın nedeni, insanların Trump’ı bir tür kurtarıcı olarak düşünmeleridir. Yanında olduğu bu adam, yozlaşmış ve korkunç bir insan. Diğer ülkelerden kaynak çalan yozlaşmış WWF ile bağları var. Kardeşi Maurice bir bankacıdır ve bankacılık şirketi Fortis, ABN-AMRO’yu satın aldığında 2008’de başı derde girdi. Ona karşı açılan bir dava, yozlaşmış Hollanda hükümeti tarafından kapatıldı. Bir Rothschild bankacılık grubuyla da bağları var. Şimdi, sonbahar çocuğu Marc Dutroux’un X-Dossier dosyalarından bahsedelim. X-Dossiers’dan biri, Lippens kardeşlere işkence partilerinde tanık olduklarını belirtti. Hatta ağabeyinin wikipedia sayfasının onun hakkında kötü konuşmaları kaldırmak için düzenlendiğine bile şahit olabilirsiniz, bir tanesi 15 yıldır web sitesinde Will Beback adlı 100 binden fazla düzenleme ile boktan bir parçaydı.

Bir tanıklık: “Kasılmalar onu başladığında [X1’s] büyükanne bir telefon görüşmesi yaptı. Lippens kardeşler, Vanden Boeynants ve asistan [police] Knokke komiseri geldi. De Bonvoisin ve Vander Elst daha sonra geldi … Bonvoisin ona tecavüz ederken Vander Elst boğazına bıçak dayadı … Vander Elst bir dizi fotoğraf çekerken mastürbasyon yapması gerekiyor. Lippens ona bir jiletle tecavüz ediyor. Çocuk çıktığı zaman de Bonvoisin onu dövdü [multiple times in the face]. X1 doğum yaptıktan hemen sonra tecavüze uğradı ve tecavüze uğradı. Kızı altı hafta sonra ortadan kayboldu. “Bu adam muhtemelen Epstein’dan bile daha kötü.

Siyonist Trump’ın bir kurtarıcı olduğuna inanmaktan vazgeçin.

gönderen … Mike0214r
[comments]

“Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor.” üzerine 14 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. . Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 64

2. Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 08-12-2020 20:04:02

3. Bu konu : ” Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 330

4. Bu konu : ” Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 203

5. Ağrı dan kimler var. Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun , doruk – 346

6. Bu konu : ” Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok güzel, saolun , banu – 382

7. Artvin dan kimler var. Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 20

8. Bu konu : ” Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 421

9. Rize merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun 31-01-2021 15:47:20

10. Bu konu : ” Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 118

11. Bartın dan kimler var. Donald Trump, Marc Dutroux X-Dossier dosyalarından suçlanan zalim pedo ile fotoğraf çekiyor. . Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 326

12. Mardin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-02-2021 03:47:20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link