Donald Trump neden kazandı.

Donald Trump kazandı çünkü sahip olduğu insanlara yardım etmek için hiçbir şey yapmadan beyaz bir güç kampanyasını nasıl yürüteceğini anladı. Kömür madenciliği ve yerli sanayi hakkında büyük bir oyun konuştu. Michigan ve WV bunu sevdiler.

Daha sonra tam orospu cumhuriyetçisine gitmeye ve İsrail ve yabancı bok üzerine odaklanmaya karar verdi ve 2016’da döndüğü Dems için bok yapmadı.

Son kez ona oy veren bir ton insanı kaybetti.

“Donald Trump neden kazandı.” üzerine 27 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 22-07-2020 13:30:08

2. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 13:35:13

3. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, tebrikler 22-07-2020 13:37:12

4. Kütahya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa valla hayran edici, face de paylaştım 28-07-2020 14:18:51

5. Uşak dan kimler var. Donald Trump neden kazandı. . selamun aleyküm web siten valla çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 308

6. Erzincan dan kimler var. Donald Trump neden kazandı. . Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 60

Yorum yapın