6 Ocak olaylarından beri. Bir şey hissetti. O gün podyumdaki Trump, o akşam ve o zamandan beri her gün gördüğümüzden çok farklı. Tam 180 yaptı ve gün batımına doğru yola çıktı.

Derin sahtekarlığın gücünün ne olduğunu ve bunun gibi AI tarafından üretilen sesler yaratabildiklerini gördüğünüzde https://www.reddit.com/r/videos/comments/l44jiz/the_dangers_of_ai/?sort=confidence – komplo hisler çizelgelerin dışına çıkıyor.

Author

19 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . selamun aleyküm web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 465

2. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 25-01-2021 02:41:44

3. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler 25-01-2021 02:47:24

4. Eskişehir dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . Merhaba siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 43

5. Hakkari dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 35

6. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . Selamlar sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 472

7. Selam herkese web siten inanki mükemmel, şukuladım

8. Bu konu : ” Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? ” çok güzel. Slm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 135

9. Van dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 395

10. Erzurum dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . Mrb web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 421

11. Bu konu : ” Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 106

12. Bu konu : ” Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 191

13. Merhaba sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

14. Hatay dan kimler var. Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 313

15. Bu konu : ” Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , memo – 393

16. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler

17. Çorum merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun 27-03-2021 08:43:44

18. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Donald Trump “ortadan kayboldu” mu? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link