Donald Trump seçim yapmaya mı çalışıyor?

Trump’ın en büyük bağışları demokratlara yapıldı, çünkü seçim yapmak için kampanya yürüttüğünün kesinlikle 0’ını yaptı, ki bu genellikle çoğu başkan için geçerli, ama ilginç olan son zamanlarda neler olduğu.

Öncelikle bir gazeteciye sadece covid hakkında soru sormakla kalmıyor, aynı zamanda kamuoyuna yalan söylediğini ve ben de dahil olmak üzere bazı kişilerin artık bu yalan nedeniyle ebeveynleri öldüğünü kabul etmesine izin veriyor.

İkincisi, okul sisteminde nazi yöntemlerini kullanarak 3. dönem düşünmeyi açıkça kabul ediyor, en bilinen pedofillerden birine iyi dileklerde bulunuyor, temelde Obama’nın yapacağından korktuğumuz her şeyi yapıyor.

Zengin olduğunu biliyoruz, bu yüzden bir dahi, ama tam bir gerzek gibi davranan sahne kişiliği, gelecekte şansımıza zarar verecek gibi görünüyor. Diğer ülkelerden arkadaşlarıma cumhuriyetçilerin aslında demokratlardan çok daha zeki olduklarını ve onun sadece bu şekilde davrandığını anlatmaktan oldukça yoruldum.

Gelecek nesiller için tek gerçek Amerikan partisinin altını oymaya ve yok etmeye çalışan bir demokrat şil mi?

Ayrıca Yahudilere Beyaz Saray’ın anahtarı mı veriyor? Lanet mi?

Medyada aptal ve aptal gibi davranmaya devam etmesinin gerçekten 0 anlamı var, hepimiz onun aslında bir dahi olduğunu biliyoruz, ama keşke bunu kararsızlara kanıtlamak için bunu en az bir kez gösterebilseydi

“Donald Trump seçim yapmaya mı çalışıyor?” üzerine 9 yorum

1. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 12:14:53

2. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 19-09-2020 14:50:14

3. Bartın merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:18:28

4. Edirne merkezden ben ziya. Mrb paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 06:36:51

5. Bu konu : ” Donald Trump seçim yapmaya mı çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 215

6. Bu konu : ” Donald Trump seçim yapmaya mı çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler , memo – 366

Yorum yapın