Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben)

Trump’ın reality şovu “Çırak” ın 1. sezonuna bakarsanız, her yarışmacıyı kızdıran tuhaf tuhaf davranışlarıyla, herkesin nefret etmeyi sevdiği Omerosa karakteriydi. Bir kez değil iki kez kovuldu ve yapım ekibi onu son bölüm için geri getirdi, burada tuhaf davranışını düzenlemedeki başarısızlık, “favori” Kwame’in başarısız olduğu ve zaferine mal olduğu son testti.

Şimdi Omerosa açıkça aklımdaydı “kaos ajanı” – kazanmak için değil, çatışmayı kışkırtmak ve drama yaratmak için ve prodüksiyon ekibinin kontrolü altında getirilen bir aktör (bu nedenle prodüksiyon onu geri getirmeye devam etti).

“Çırak” 1. sezon izleyicilerinden Omerosa, herkesin nefret etmeyi sevdiği kişiydi. Bu tasarım gereğiydi.

“the apprentice”, yapımcılığını Donald Trump’ın yaptığı bir reality şov. O dizide kullandığı stratejileri izleyerek adamın oyun kitabı hakkında bir şeyler öğrenebileceğimizi varsaymak güvenli.

Donald Trump, yakın zamana kadar aktörün loncasının bir üyesi olan bir aktördür.

15 yıl sonra Donald Trump, ABD siyasetinin “Omerosa” sı haline geldi. “Herkes” ondan ya nefret ediyor ya da getirdiği dramayı seviyor. Görevi bıraktıktan sonra bile haber medyası, göreve gelen uykulu Biden hakkında konuşmaktansa Trump’ın görevden alınması davasından bahsetmeyi tercih ediyor. Elbette, Trump reytingler getiriyor ve onsuz siyasi haber medyasının çoğu gerçek bir akşamdan kalma olacak. Aynı zamanda, Biden’ın doğru yaptığı şeyi yapmaktansa Trump’ın neyi yanlış yaptığı hakkında konuşmayı tercih eden demokratlar için eleştiri ve ilginin büyük bir saptırıcısı.

Trump, en büyük realite şovu olan ABD siyasi sisteminde tasarım gereği “kaos ajanı” rolünü mü oynuyor?

“Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben)” üzerine 13 yorum

1. Sinop dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 87

2. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 17:00:39

3. Bolu dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 411

4. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 17:05:04

5. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 305

6. Kocaeli dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım , emin – 267

7. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 164

8. İstanbul dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 259

9. Aksaray dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Merhaba herkese sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 491

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link