Trump’ın reality şovu “Çırak” ın 1. sezonuna bakarsanız, her yarışmacıyı kızdıran tuhaf tuhaf davranışlarıyla, herkesin nefret etmeyi sevdiği Omerosa karakteriydi. Bir kez değil iki kez kovuldu ve yapım ekibi onu son bölüm için geri getirdi, burada tuhaf davranışını düzenlemedeki başarısızlık, “favori” Kwame’in başarısız olduğu ve zaferine mal olduğu son testti.

Şimdi Omerosa açıkça aklımdaydı “kaos ajanı” – kazanmak için değil, çatışmayı kışkırtmak ve drama yaratmak için ve prodüksiyon ekibinin kontrolü altında getirilen bir aktör (bu nedenle prodüksiyon onu geri getirmeye devam etti).

“Çırak” 1. sezon izleyicilerinden Omerosa, herkesin nefret etmeyi sevdiği kişiydi. Bu tasarım gereğiydi.

“the apprentice”, yapımcılığını Donald Trump’ın yaptığı bir reality şov. O dizide kullandığı stratejileri izleyerek adamın oyun kitabı hakkında bir şeyler öğrenebileceğimizi varsaymak güvenli.

Donald Trump, yakın zamana kadar aktörün loncasının bir üyesi olan bir aktördür.

15 yıl sonra Donald Trump, ABD siyasetinin “Omerosa” sı haline geldi. “Herkes” ondan ya nefret ediyor ya da getirdiği dramayı seviyor. Görevi bıraktıktan sonra bile haber medyası, göreve gelen uykulu Biden hakkında konuşmaktansa Trump’ın görevden alınması davasından bahsetmeyi tercih ediyor. Elbette, Trump reytingler getiriyor ve onsuz siyasi haber medyasının çoğu gerçek bir akşamdan kalma olacak. Aynı zamanda, Biden’ın doğru yaptığı şeyi yapmaktansa Trump’ın neyi yanlış yaptığı hakkında konuşmayı tercih eden demokratlar için eleştiri ve ilginin büyük bir saptırıcısı.

Trump, en büyük realite şovu olan ABD siyasi sisteminde tasarım gereği “kaos ajanı” rolünü mü oynuyor?

Author

30 Comments

1. Sinop dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 87

2. Rize merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 08-02-2021 13:11:17

3. Erzincan merkezden ben banu. Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, şukuladım 08-02-2021 16:57:16

4. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 17:00:39

5. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 411

6. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 17:05:04

7. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 305

8. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

9. Kocaeli dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, face de paylaştım , emin – 267

10. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 164

11. İstanbul dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 259

12. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. Aksaray dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Merhaba herkese sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 491

14. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

15. Kayseri dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 430

16. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 484

17. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 418

18. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

19. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 151

20. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , – 276

21. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 446

23. Bu konu : ” Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, tebrikler , ziya – 226

24. Yozgat dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 79

25. Ardahan dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Slm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ali – 89

26. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

28. Rize dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 299

29. Tekirdağ dan kimler var. Donald Trump, tasarım gereği politik bir “kaos ajanı” mıdır? (“The Apprentice” 1. sezonun Omerosa oyun kitabını takiben) . Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link