Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır

Trump, fabrikadan kaçan ve bir süre güneşte kalan, Meksikalılardan nefret eden bir Umpa Loompa idi. Bu yüzden turuncudur. Sonra etrafta dolaşıyordu ve birisi ona bir araba ile çarptı ve üzerine atladı, sonra kim olduğunu ve diğer bazı şeyleri unuttu ve hayal kırıklığı içinde başkanlığa aday olmaya karar verdi ve kazandı. Bu onun neden bu kadar aptal olduğunu açıklıyor.

Trump Oompa Loompa doğruladı.

“Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 94

2. Ardahan dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 438

3. Muğla dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . Slm siten valla çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 493

4. Rize dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 350

5. Bu konu : ” Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 154

6. Bu konu : ” Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 376

7. Tekirdağ dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 225

8. Sinop dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . selamun aleyküm sayfan inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 159

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 160

10. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-01-2021 09:50:08

11. Rize dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 249

12. Diyarbakır dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 318

13. Malatya merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler 17-01-2021 06:25:01

14. Adıyaman merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 21-01-2021 01:51:42

15. Bu konu : ” Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 307

16. Bu konu : ” Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 234

17. Bu konu : ” Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki hayran edici, şukuladım , ziya – 80

18. Kütahya dan kimler var. Donald Trump, turuncu bir Umpa Loompa’dır . Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 91

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link