Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi.

SS: Donanma doktoru James Young’a göre, JFK’nin limuzininin arkasında, gece geç saatlerde yerde, boş, şekilsiz ama sağlam bir mermi bulundu. Young mermiyi kendisi inceledi ve JFK’nin Bethesda’daki otopsisine katıldı. Mermi, o sırada Bethesda Deniz Hastanesi Patoloji Şefi olan Dr. Jim Humes’a verildi.

Bulunan kurşun asla rapor edilmedi.

Mermi, otopsi sırasında limuzinde bulabildikleri kafatası parçalarını almak için gönderilen iki baş astsubay tarafından bulundu. Üç parça kemik ve kurşunla geri döndüler. Kafatası parçaları rapor edildi ama kurşun değil. “

Yıllar sonra, 1963’te yazdığı bir anıyı gözden geçirirken, Young bu kurşunu düşündü ve Warren Komisyonu Duruşmalarında bundan biraz bahsetmeye çalıştı. Dehşet içinde hiçbir şey bulamadı. 2000 yılında Başkan Gerald Ford’a bunu sormak için bir mektup yazdı. Ne de olsa Ford, Warren Komisyonu’ndaydı. Ama Ford onun hakkında da hiçbir şey bilmediğini söyledi. “

“Bu keşfin önemini anlamak için okuyucuların şunu bilmesi gerekir – resmi kayıtlara göre – Vali John Connally’nin sedyesinde bulunan “sihirli mermi” yalnızca bir bütün mermi ele geçirildi. Ve limuzinin içinde bir kırık merminin iki parçası olduğu varsayılan ajanlar bulundu. Limuzinde, Connally’nin bileğinde ve Kennedy’nin beyninde çok sayıda çok küçük kurşun parçası bulundu. Limuzinin arkasında bulunduğu iddia edilen merminin yakından incelenmesi, Lee Harvey Oswald’ın tüfeğinden ateşlenmediğini gösterecekse, bu, yalnız bir suikastçının resmi anlatısına bir tehdit oluşturacaktır. “

Aşağıda, Dr. James Young’ın 2000 yılında JFK limuzininde bulunan rapor edilmemiş mermiyi soran Başkan Ford’a yazdığı mektubun bir bölümü var.

Dr.James Young yazıyor …

“Dr. Humes, Başkan’ın cenaze töreninin başını yeniden inşa etmek için kayıp olan parçaları bulmak istedi. Dr. Burkley ve ben Beyaz Saray tıbbi birimimize atanan iki askerimizden Gizli Servis’in “Kraliçe Mary” yi yerleştirdiği İcra Ofisi Binasına gitmelerini rica ettik. [sic] Başkan Kennedy’nin kemik parçaları için vurulduğu üstü açık üstü açık araba.

Kolordudan ikisi ayrıldı ve bir süre sonra Başkan Kennedy’nin kafatası kemiklerinden üç farklı büyüklükte parçayla geri döndü. Ayrıca, “Queen Mary” nin arka katında buldukları, kullanılmış, şekilsiz bir mermiyi bir zarf içinde geri getirdiler.[sic] Kafatası kemik parçalarını buldukları yerde. Kurşun ve kafatası parçaları Dr. Jim Humes’a verildi.

Warren Raporu’nda ya da başka bir yerde o boş mermi hakkında yazılmış bir şey görmedim. Endişelerimi açıklığa kavuşturacak herhangi bir ifade veya yorum hatırlıyor musunuz? “

Başkan Gerald Ford’un yanıtı (alıntı):

Sevgili Dr. Young,

27 Aralık tarihli Başkan Kennedy suikastıyla ilgili en ilginç mektubunuzu takdir ediyorum.

Warren Komisyonu’nun bir üyesi olarak duruşmalara katılımım konusunda çok vicdanlı davrandım. Ancak, Bahsettiğiniz “bitmiş kurşunu” hatırlamıyorum.

Kaynak

https://whowhatwhy.org/2017/10/06/navy-doctor-bullet-found-jfks-limousine-never-reported/

“Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi.” üzerine 29 yorum

1. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 02:52:40

2. Antalya dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 379

3. Kayseri merkezden ben ali. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 23-11-2020 20:51:25

4. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok iyi, sağolun , Gürbüz – 108

5. Düzce dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 290

6. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 289

7. Amasya dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 377

8. Burdur dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Selamlar web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , banu – 250

9. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 31-12-2020 03:16:48

10. Nevşehir dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler , ahmet – 278

11. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 444

12. Bartın dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , Emine – 324

13. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, şukuladım , ali – 319

14. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, sağolun , mehmet – 333

15. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, saolun , doruk – 89

16. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 29-01-2021 11:12:54

17. İzmir dan kimler var. Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. . Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 483

18. Bu konu : ” Donanma Doktoru: JFK Limuzininde Mermi Bulundu ve Hiç Rapor Edilmedi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 370

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link