Oylama skandalı ve Biden oylama hileleri vb. İle ilgilenmeyi birkaç hafta bıraktım …

Şu an neredeyiz? Hala seçmen sahtekarlığının azaldığına inananlar mı? Biden başkan olacak mı? Bununla neredeyiz?

Noel’de seçmen makinesinin veri deposunun yakınında büyük bir patlama olduğunu ya da her neyse, biliyorum.

Beni aydınlat

… slippi89 tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Döngünün dışındaydım ” çok güzel. Selam siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 108

2. Hatay merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 31-12-2020 12:46:20

3. Çanakkale dan kimler var. Döngünün dışındaydım . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 134

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Döngünün dışındaydım ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 476

5. Balıkesir dan kimler var. Döngünün dışındaydım . Merhaba siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 229

6. Çorum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 09:31:09

7. Kayseri merkezden ben memo. Mrb sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım 24-01-2021 04:31:18

8. Muş dan kimler var. Döngünün dışındaydım . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 389

9. Kırklareli merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 05-02-2021 09:17:19

10. Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

11. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Döngünün dışındaydım . Mrb siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 156

13. Hatay dan kimler var. Döngünün dışındaydım . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 64

14. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 23-02-2021 02:04:29

15. Merhabalar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

16. Denizli dan kimler var. Döngünün dışındaydım . merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , doruk – 381

17. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-03-2021 12:50:07

18. Bu konu : ” Döngünün dışındaydım ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 209

19. Yalova dan kimler var. Döngünün dışındaydım . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 159

20. Giresun merkezden ben emin. Mrb web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 28-03-2021 10:20:14

21. Bitlis dan kimler var. Döngünün dışındaydım . selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 167

22. Karabük dan kimler var. Döngünün dışındaydım . Selam web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , hatice – 127

23. Sakarya dan kimler var. Döngünün dışındaydım . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 82

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link